Pica Diāna Ventspils - Drausmīgākā pica

Godīgi - šitik lēti pagatavotu un tik bezgaršīgu picu es sen nebiju ēdis. Picas mīkla ir ka neizcepta kaut kāda lavaša maize no rimi, desa vispār ne smakas no salami (garšo ka nesen pirktā parastā dāņu sālāmi no maximas) , siers pilnīgi bezgaršīgs un par krējumu zem siera vispār ir zem katras kritikas. Un vēl vistas pica kur laikam vista pirkta arī turpat blakus maximā, garšo ka vārīta vista no zupas vienkārši sakapāta.
Mēs divas ģimenes ar maziem bērniem paņēmām 1. Jūlijā 4 picas kuras ne viena nebija ēdama un no 8cilvēkiem nevienam negaršoja.
Pilnīga vilšanās.

B Bez_vārds 30.06.2023

Nomierinies ar savām ģimenēm. Tās mūsdienās nepavisam nav aktuāli. latvāņi nenormāli palikuši, neviena sūdzība nav bez ģimeņu pieminēšanas. Pazūdi ar saviem zīdaiņiem un sievām.

S sannas 30.06.2023

Kāds sakars šeit pieminēt mazus bērnus?
Ja būtu kārtīgs ģimenes galva un kārtīga māte bērnam, tad bērnus pabarotu normāli, nevis ar picu! Kā vispār var ienākt prātā bērnus ar picu pabarot?

B Bez_vārds 30.06.2023

Es arī šo tendenci nesaprotu, visiem bāzt sejā ģimenes. Nu kuram tas interesēs?

A AiK 01.07.2023

Un pie tam kā tiko atvērusies tā skrien pēc picAS ,gan jau pohiņa 6dienas rīā tapēc uzreiz kā atvērās tā skrēja pēc picas ,bet skaties nesagājā ar zaļo pūķi :D

RAMONA👀 01.07.2023

Kad esmu Ventspilī, vienmēr, kad gribas picu, eju turp. Man patīk, garšo. Es nepiekristu rakstītajam.

E Edgars ..... 03.07.2023

Pēdējo reizi, kad biju, bija ok. Tikai tomātu mērcē bija tā sagāzta ka viss siers sakrāsojās orandžs un visai picai bija stipra tomātu mērces piegarša

E Edgars ..... 03.07.2023

Stenders pica ir baigais draņķis, virsa ir ok, bet mīkla es pat nesapratu (varbūt par daudz raugs,pārrūgisi,veca), kas tur ir par vainu, bet pēc tam 2 dienas sāp vēders.

I inata 02.07.2023

Mēš ar ģimeni ik pa laikam pasūtam Diänas picas
un ne reizi neesam vīlušies. Nepiekrītu šai sūdzībai
Un ja tik slikti,ko tad sūta,cep mājās un nebūs
problēmas!

B Bez_vārds 02.07.2023