www.sudzibas.lv Philips Izdeguši pikseļi jaunam monitoram

PHILIPS 220X1SW Lightframe 22 - Izdeguši pikseļi jaunam monitoram

Nopirkām uz firmu jaunu un modernu Philips monitoru caur interneta veikalu www.2u.lv, kuru atnesot uz biroju secinājām ka izdedzis pikselis tieši pa centru. Tā kā mūsu firma nodarbojas ar interjera dizainu un projektēšanu, mums ir svarīga monitora kvalitāte, un izdedzis pikselis traucē darbam. Tajā pašā dienā griezos pie preces pārdevēja, ar lūgumu samainīt preci, taču saņēmu atbildi, ka LCD monitoriem arī jauniem ir iespējami bojājumi, līdz pat četriem pikseļiem, un tas esot normāli. Tā kā brāķis man nav vajadzīgs vēlējos lai man atgriež internetveikals naudu, taču tā kā pirku uz firmu, tad pēc likuma firmāmnaudu neatgriež, tikai privātpersonām ir iespēja 2 nedēļu laikā atgriest preci!!!Vai tad firmas nav patērētāji, vai tad viņas neko nepatērē. Nezinu kā man rīkoties šajā situācija? Jebkurā gadījumā Philips servisa centrs arī apsiprināja ka izdeguši pikseļi atbilst jauna produkta kvalitātes standartiem. Tad jau var pārdod jaunu automašīnu teiksim ar čeriem iesistiem punktiem priekšejā stiklā, un teikt ka viss ok!

Jebkurā gadījumā es vairs Philips tehniku nepirkšu un citiem arī neieteikšu!

I

R ruukjis 22.01.2010

Izsaku līdzjūtību. Iekš patērētaju tiesību aizsardzības likuma juridiskās personas ir smagi apdalītas, principā tur uz juridiskām personām maz ko var attiecināt, tāpēc tevi kā juridisku personu var čakarēt kā vien māk - bez maz par katru pirkumu jāslēdz līgums.
Kas attiecas uz monitoriem, tad, ko lai saka, bad luck, jo 3 (nebiju dzirdējis par 4) izdeguši piekseļi ir norma jebkuram monitoram.
Mans ieteikums - mākslīgi nokauj to monitoru, tā lai nav ārēji redzami bojājumi, tad viņiem gribot negribot viņš būs jāmaina pa garantiju.

B Baigais Janka 22.01.2010

Pievienojos līdzjūtībai :). Protams - praktiski visiem ražotājiem ir sava norma par pieļaujamo dead un stuck pikseļu skaitu. HP - 4 pikseļi vispār, vai 3 klāsterī. LG - divi pikseļi apgabalā aplis ar 10 cm diametru. Sony un Viewsonic 15" - 4 dead-i, 17" - veseli 7 dead pikseļi pieļaujami. Pat LaCie - riktīgiem profesionāliem monitoriem par bargu naudu, ir pieļaujamā norma (tur i vesela tabula ar nosacījumiem, kā izkalkulēt vai manīs, vai nē). Tas tā, vispārējai informācijai :)

Savukārt Philips - eh, kādreiz viņiem bija štengra zero-tolerance policy uz dead pikseļiem un mainīja, pat ja viens pikselis čupā. Viss iet uz leju, ja jau viņi ar sākuši knauzerēties :).

E elīnaPudāne 28.01.2010

tikko noskatījos sižetu pa tv ... stulbums...kāda starpība juridiska persona vai fiziska??? es pirms pāris gadiem krasta elkorā nopirku monitoru, aizvedu mājās a tur punkts sarkans, nākošajā dienā vedām uz veici atpakaļ un mudīgi, tai pašā brīdī nomainīja uz citu monitoru.