LV RU
www.sudzibas.lv PFS Serviss/ primefs.lv Nemaksā par sniegto pakalpojumu

PFS Serviss/ primefs.lv - Nemaksā par sniegto pakalpojumu

Uzņēmuma valdes loceklis un īpašniece, Aigars un Sarmīte Melnalkšņi, īpašnieki arī uzņēmumos:
SIA „Latcoals” (https://irliepaja.lv/bizness/ganibu-133-apsaimniekotaju-vaino-krapsana-video/) un (https://www.sudzibas.lv/dzintarkrasts-atputas-un-sporta-komplekss-tisa-maldinasana-c20253),
SIA LC Serviss,
SIA AM Investments.
Izvairās no saistību izpildes par sniegtajiem transporta pakalpojumiem pie biroja pārcelšanas darbiem, ilgstoši sola apmaksu kuru katru dienu, sazvanīšanās ar viņiem turpinās vairāku nedēļu garumā un viss nesekmīgi.
Iesaku citiem uzņēmumiem ar augstāk minēto komersantu strādāt tikai ar priekšapmaksu vai vispār nestrādāt, ja ir kāds labāks un godīgāks klients rindā uz pakalpojumu, lai nesanāktu tā, ka brīdī, kad jānorēķinās ar saviem piegādātājiem, darbiniekiem, nodokļiem, līzingiem, utt., klients parāda savu īsto seju un eksistenciāli svarīgais maksājums Jūsu uzņēmumam izpaliek!

T

Komentāri (1)

K KristineKlavaKlavina 02.07.2020

PFS Serviss/ primefs.lv izvairās arī no saistību izpildes par sniegtajiem būvniecības pakalpojumiem, nav apmaksājuši rēķinus ~ 5000 EUR apmērā!
Aigars un Sarmīte Melnalkšņi - KRĀPNIEKI!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes