Petrow juridiskais birojs - Psevdo juristi

Takogo halatnogo otnowenija k vverenim im delam ne vstre4al. Bezotvetstvennostj, xalatnostj, razgiljdajstvo- ka4estva Mārtiņša Petrova

J

I Inna 16.09.2009

Tiešām pilnīgi piekrītu komentāriem, sola katru dienu un katru nedēļu, bet neko neizdara un tikai melo, ka viss ir izdarīts un uzrakstīts, bet tādu necieņa pret citiem cilvēkiem vēl nav redzēta.

A anna 16.10.2009

slikts serviss

A anna 20.11.2009

Man gan viss vienmēr ir bijis nokārtots laicīgi un attieksme pret mani bijusi ļoti profesionāla. Pie Mārtiņa pēc juridiskās palīdzības griežos jau gadiem, un varu droši teikt, ka tas ir zinošs cilvēks.

X xxxx 07.01.2010

manuprāt tas ir birojs Petrovs un partneri birojs.Tās vadītājs Dmitrijs Petrovs bija nolīgts kādam mazpilsētas pasažieru pārvadātājam, kurš pats būdams likumu pārkāpējs melojot, sniedzot nepatiesas ziņas samazina darbiniekus, izšķiežot valsts naudu bija nolīdzis minēto advokātu, lai cīnītos ar savu bijušo darbinieku, kurš mēģināja sevi aizstāvēt ar tiesas palīdzību, samaksājot kautkur aptuveni 350.00 latus/precīzi neatceros/ nu ta muldēja tiesā ka esot jāprot latviešu valoda strādātpaliekošajiem, kaut gan ar to nav bijusi tam samazinātajam problēma, tā sie apveda ap stūri varbūt arī tiesu, jo tas patreiz tiek viss skaidrošanas stadijā, jo būs tā tiesvedība vēl jāturpina.Vēl pata absurdākais ir tas, ka interneta portālā šis advokāts raksra vienu, bet piemērām tiesā runā pretējo, vispār viņš nerada pilnīgi nekādu uzticību.

H Hami 17.06.2010

i dobavlu ot sebja. Ne bojatsja daže predstavljatsja rabotnikami SUDA, dabi polučitj informaciju. Moraljno GRJAZNIE, da k tomu že ese i HAMI!!!

M Milana 13.10.2010

Martinam nekas cits neinteresē, kā atrak dabut naudu no cilvekiem. Viscvairak netiek zheloti cilveki, kas neko nesaprot, bet tad, kad nav neko darijis, izdomaa kkadus melus!!!Neiesaku griezties shajaa birojaa pec juridiskas palidzibas. Vins stradaa ari rulex.lv, un ja kkas noiet greizi uzreiz uzgazh, ka tas tachu ir rulex, nevis petrow birojs!!!

R Reina 27.10.2010

Pilnībā nepiekrītu šiem komentāriem. Esmu SIA Petrow ilggadēja kliente, un no sava viedokļa varu teikt, ka nekur Rīgā neesmu sastapusies ar labāku juridisko pakalpojumu servisu un lietu kārtošanu. šajā uzņēmumā strādā kvalificēti darbinieki ar augstu atbildības sajūtu, vienmēr ņem vērā klientu vēlmes. Turklāt, ja ir kas neskaidrs, vienmēr var uzzvanīt un saņemt atbildi uz sev interesējošu jautājumu.

D dagmara 13.02.2011

afirist i vrun.vzjal 120 lt. zajavlenie napisal .person.kod pereputal .4 raza nazna4al vstre4u i ne priezal. bezotvetstvennij . moim znakomim takoe zajavlenie napisal 4to oni dar re4i poterjali., no denjgi beret ne stidjasj. ne verjte i ne svjazivajtesj.sebe doroze budet.

G Gita 15.02.2011

Uzmanieties, uzmanieties!!!
Attieksme ir pavirša un garām ejoša. Solījumi, meli un vēlreiz meli, ar kuriem jums aizmālēs acis.
Iesaku, sākumā noslēgt līgumu, tad pārbaudīt vai izrakstītais rēķins tiešām ir no SIA " Petrow", jo man rēķinu izrakstīja uz SIA " BUZER" un tagad cīnos par savu naudu.
Ja esat mazturīgi, tad labāk krājiet naudu un ejiet pie zvērinātiem advokātiem vai juristiem, kas ir juristu biedrības biedri vai advokātu kolēģijas biedri, tad ir iespējama palīdzība domstarpību gadījumā.
Vērīgi izlasiet atsauksmes.
Mārtiņam interesē saņemt naudu, par pakalpojumu, kā sanāk, garām skrienot.
Žēl, ka biju tik lētticīga un noticēju šim cilvēkam.
Neuzķeraties uz bezmaksas konsultācijas āķa, ar kuru šis jurists piesaista Jūs.

Z Zintis 16.02.2011

Lai gan ar finansu līdzekļiem man nav problēmu, tomēr griežoties pie zvērinātiem advokātiem savas problēmas risināšanai, sastapos ar ļoti paviršu attieksmi. Kad vērsos zvērinātu advokātu padomē ar sūdzību par savas advokātes rīcību, mani pārsteidza šīs padomes solidaritāte. Visi nostājās advokāta pusē, ne likuma pusē. Tāpēc vadoties no draugu ieteikumiem, griezos SIA Petrow savas lietas sakārtošanai. Dokumenti tika sagatavoti ļoti operatīvi un kvalitatīvi. Mani neinteresē, no kura uzņēmuma viņi izraksta rēķinus, galvenais, ka darbs padarīts ! Neskatoties uz to, ka šis ir sūdzību portāls, gribu paslavēt šo uzņēmumu, jo mani ļoti apmierināja viņu darba rezultāts.

K Kika 04.03.2011

Pilniga taisniba vsiem negativajiem komentariem!!!
Zinti, Tu gadījumā neesi Mārtiņš Petrovs :Djo diez vai kāds rakstītu labu komentāru par tevi. Un tevi ar mazo burtu, jo tu patiešām esi niecība un tikai vēlies naudu no cilvēkiem par nepadaritu darbu :)

B Bella 04.03.2011

...ko nozīmē tie smaidiņi teikumā???...

UZMANIBU, UZMANIBU!!!
SIA RULEX, SIA PETROW, SIA BUZER IR visss pilnigi viens tas pats. apšmauc klientus, pavirša attieksme, un vienīga naudas atdošana. Paskatieties uz Mārtiņu, viņš taču ir noēdis kuņģi no labumiem :)
tad vel ir ari tur RIGLAND, nezinu neko par tiem, bet neko labaku nevar sagaidit :)
neterejiet savus nervus un naudu, un negriezieties gertrudes ielaa 45 pagrabaa :D

K Kika 04.03.2011

smaidini tāpēc, ka smejos par vinu :D jau pec izskata var redzet, kads cuuka ir :D

K klerks 04.03.2011

Labi, gan konkurenti mēģina iznīcināt konkurentus:) Cīņa par izdzīvošanu Kurš kuru:)

K Kika 07.03.2011

Nu sheit jau neiet runa par konkurenci, jo Martinsh pat nevaram piedalities konkurencee :D

A Aртур 01.09.2011

Ужасно бюро. Обратился в это агенство что бы перекести и заверить два листика. Мало того что они допустили ошибки в моем персональном коде, так они еще напимали что я "Не женатА", при всем желании, но я мужчина...Сейчас пытаюсь забрать уплачены деньги, а они все тянут. Просят все время что-то писать, подписывать...Не рекомендую!!!

A Aртур 01.09.2011

Забыл добавить, в 60 строках текста, было допушено 27 ошибок. Это уму не постижимо!

L Ligums 30.09.2011

piekritu ...serviss šausmīgs ... līgumu pat neizskatīja ..ieteica aplami rīkoties... un par naudu pat neuzskatīja izsniegt kvīti. Loti mānās...

H homērs simpsons 09.11.2011

Galīgi nekompetents jurists, kuram trūkst pat elementāras izpratnes par tieslietām. Dokumentus sagatavo pavirši un pat ar GRAMATIKAS KĻŪDĀM!!! Galvenais tikai nokāst naudu no klientiem, par pilnīgi nekādu servisu. Attieksme arī pavirša, nekad nevar laikus ierasties uz norunāto tikšanos, vienmēr jāgaida un neko neizdara laikā!!!