Pēteris Papāns ( Latmorje.lv ) - Saistību nepildīšana

Izsniedzu aizdevumu Pēterim Papānam, kuru nav atmaksājis vēl līdz šai baltai dienai.
Pēdējā laikā izvairās arī no kontaktiem. Nu neko, ir tiesas izpildraksts un jebkurā brīdī iespējams mantas piedziņa.
Iepriekš satiekot šis Pēteris Papāns bija ļoti lepns ka esot izdevies visu norakstīt uz citiem un juridiski it kā sakārtot. Tā ka potenciālie darījumu partneri var painteresēties, kādas ir Papāna iespējas izpildīt solījumus.
Personīgas saistības uzņemties Papānam būs sarežģīti, jo pie jebkuriem oficiāliem ienākumiem un reģistrētas mantas klāt būs tiesu izpildītājs.

J Janisberzins123 19.10.2016

Pilnīgi piekrītu,liels mahinators , ir gatavs apčakarēt pat labākos draugus,radus un visus pārējos, uzmanaties, neielaižaties ar Pēteri nekādos darījumos vienkārši sakot KRĀPNIEKS!!!

č čūska 03.12.2016

Pilnīgi piekrītu. Pazistu personīgi. Liels melis un krāpnieks. Esat uzmanīgi,ipasi sievietes !!

Z Zenta M 07.01.2017

Man Peteris palidzeja. Esmu vinjam pateiciga par sniegto informaciju.

D D.V 08.03.2017

Drīzumā ieliksu maksas reklamu facebookā ar šo rakstu un kunga bildi,pat domāju,kad būss daudz efektīvak par tiesas izpildītaju...šamējam ar privato masātnespeju nepietiks...būs pase jamaina...

L Labvēlis 10.03.2017

Katram ir tiesības uz savu viedokli. Ar Kronberga kungu šis jautājums ir izrunāts kopš 2008.gada. Saistībā ar nekustamo īpašumu,un dalēji saistības ir jau izpildītas.

D D.V 10.03.2017

Ak dievs...kāts Tu esi...izrunāts nenozīmē nokārtots...vēl vakar ar viņu runāju. Tā tik turpini. Nožēlojami!