Personal lettland - kapostu titeni

Gribeju pabridinat nebrauciet caur firmu Personal lettland uz kapostu titeniem.Pirmkart dzivosana ir istabina pa 2,3 nevis pa 1 un tas nav dzivoklis ka vini saka,bet maja(hotelis)par kuru menesi no katra cilveka tiek atvilkts 300eiro.Otrkart tuvakais veikals ir 9km,ja nav masinas tad par partikas sagadi jadoma nedelu uz prieksu.bet pats galvenais ka netiek izmaksaatas algas.Ari par taloniem par kuriem var iegadaties partiku,netiek izsniegti(ja 1,2dienas no menesa iztrukst)ka vini solija.

B

G gatiskalnin1991 17.02.2015

nu, ko es esmu teicis par so firmu !!!
nu cik var bridinaat jusu visus???
zaiga tak ir total chakaretaaja. jau entos gadus pish praatus, nervus cilveeciniem.
ar vinu licenzi var dirsu noslauciiit, jo REAALI, tas NEPALIIDZ, dabuut normaalu darbu, algu, dzivesvietu utt