Persona Tour - Ceļojums

Ceļojuma laikā apmeklē interesantas vietas, tā ir tiesa, bet runas autobusā pārsvarā ir tikai un ap alkoholu/vīnu, kur var nopirkt, kur var iedzert, kur ir lētāk un tā tālāk.. , bet tiem, kas nemāk nepārtraukti dzert un "dziedāt" pa naktīm - tur nav ko darīt, jo atpūtas nebūs (vismaz pa nakti izgulēties pēc grūtas dienas nav reāli) . Pats gids (arī īpašnieks) ierodas uz ekskursiju ar nokavēšanu un nemaz neatvainojās, tad citreiz no rīta atnāk tādā paskatā ka gribējās viņu nolikt gulēt, nevis braukt kaut kur. Atpakaļceļā ir stāstīts otro reizi tieši tas pats kas jau bija iepriekš un visu laiku reklamē savus turus, ar piebildi ka tā nav reklāma, vienkārši patīkot savs darbs un tāpēc arī stāsta, kā arī atkārto par ceļojuma cenu - "nekur nav tik lēti" un kā viņi vispār "turas" ka nepaceļ cenas jau vairākus gadus (bet dažās viesnīcas bija briesmīgas, bail bija pat iziet uz koridoru) īsāk sakot - ja negribat sabojāt sev atpūtu, tad neiesaku izvēlēties šo aģentūru, jo no profesionalitātes tur nav nekā.

K