www.sudzibas.lv Persona SS.LV/DATORI

Persona - SS.LV/DATORI

UZMANĪBU KRĀPNIEKS!

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEPĒRCIET PIE VIŅA KOMPI!

UZMANĪBU!!! Viņa telefona Nr. (371)203-03-193 UZMANĪBU!!!! UZMANĪBU!!!

Sludinājumā bildes ir vienas, BET REĀLI VISS CITĀDS.

Vēl pie tam datori ir ievesti no Krievijas, pats salādējis un datori ir mēsli. Mājās to visu konstatējot, zvanu viņam lai atgrieztu atpakaļ, viņš vispār ignorē mani, necel klausuli un uzvedās kā cūka.

Lūdzu iedzīvotāji, esiet uzmanīgi!!! Tikai ne pie viņa, tas ir KRĀPNIEKS.

K kurmiks3 06.01.2012

Kur tu skatijies kad pirki?

L Liete 06.01.2012

Kad skatījos, viss izrādijās OK. Bet atbraucot mājās pagāja 2 h izrādijās Windows 7 uz 30 dienām utt. Viss smuki nomaskēts, informācija izlīda tikkai pēc diennakts!

D Daturs 06.01.2012

Kur ir PROBLĒMA??? Vajadzēja interesēties kas ir ar Windows. Vajadzēja PRASĪT iegādes brīdī! Apskaties vai tam portatīvajam datoram ir OEM uzlime apakšā! Ja ir, tad ņem un ievadi to key un windows aktivizēsies.

A Artūrs Jakuševs 22.02.2012

Kur problēma? aktivātoru virsū un viss ir chikiniekā. Bet vispār kad kaut ko pērc, nesteidzies un visu pārbaudi. Jo ss.lv nav veikals. Zvanīt atpakaļ un kaut ko prasīt nav jēgas, jo ja nopirki pats vainīgs. Pats tā ik pa laikam daru ka nesaku par visiem kasjakiem kas ir.