Persona - Krāpšana

Sveiki, krāpniece un cilvēka maldināšanas.

No lilit foruma atradu cilvēku, kurš varētu palīdzēt ar mājasdarbiņiem. http://lilit.dieviete.lv/forums/topic/217735-studiju-darbini/

nosūtīju otrdien 4 darbiņus, viņa apskatījās, un pateica, ka darbus izpildīs 2 stundu laikā, pēc naudas ieskaitīšanas. Sarunājām pa 15 euro naudiņām, aizdomīgi lēti, bet ja nu tomēr, cilvēks grib nopelnīt, kāpēc nē. Nav darbiņu ne trešdien, nedz ceturdien. Piektdien atnāca ēpasts, ka jāpārskaita vēl 10 euro naudiņas, un tad atsūtīs visus darbiņus, uz ko es atbildēju, atsūtiet 2 darbiņus, tad pārskaitīšu 5 euro, un pēc tam atsūtiet pārējos, un tad samaksāšu atlikušo. Kaut gan, mēs sarunājām pa 15 euro nevis 25 euro, bet tas tā. Šodien ir jau svētdiena, un neviena darba nav, šeit jau izskatās arī, ne tikai krāpniecība, bet arī izspiešana. Žēl, ka tādi cilvēki ir, deadline tiešām bija 5 dien, nu nekas. Karma jau viņu nepametīs.

P. S.. Zinu, ka vajadzēja pašai pildīt, bet tiešām ar laiku ir švaki, skola+darbs un vēl citas aktivitātes, nogalina.

P. P. S. Šo sūdzību izveidoju ar mērķi, lai nākotnē google meklētu kāds personu, varētu saprast, ka viņa ir krāpniece, un citi cilvēki neuzķertos.

M

Komentāri (13)

BondsBonds 16.02.2020

Tas ir melnais tirgus. Par ko sūdzība? Pasūtīt "darbiņus nav tiesības, ne privilēģija, ne norma, ne pannas dibens".

M muexstszy 17.02.2020

Cik visi ir gudri, labi, ka paši dzīvē nekad neesat nevienam lūguši palīdzību vai kaut ko nopirktu, reālā laika trūkuma dēļ, un es nepērku ne eksāmenu, ne diplomu, tikai vienu garo mājas darba, kam nav fiziski laika pieķerties, vot, ja par izglītību nebūtu jāmaksā, tad man nebūtu jāstrādā divos darbos, un būtu vairāk laika ntos x mājas darbus pildīt.

Kā jau minēju, varat dir*t gudri cik vēlaties, tas kurš atbalsta krāpniekus, man prieks, cerams ka pats nekad nebūsi apkrāpts. Mērķis ir, lai neviens neuzķerās nākotnē, iespējams, kādā citā darījumā.

R Rebbyly 23.02.2020

Meitene malacis ,pareiz dar , ka nesadarbojas ar šo personu .Savu ieguldīto laiku un darbu katram prast novērtēt $ .Kuram no dzīves tiek atgriezts šis laiks?

R Rebbyly 23.02.2020

Un ko jus domājat uzķertos ? nezinu kas jums par personīgām antipātijām, bet šis 100%
Neesmu dzirdējis tādu izpildītāju , zinu visus ,pat veicu darbus.

M muexstszy 23.02.2020

Forši, jāieliek arī sludinājums, ka es izdarīšu pakalpojumus par € un vienkārši pēc naudas saņemšanas, dariet pats. :)

R Rebbyly 23.02.2020

Lieciet kas jums liedz/

S students112 24.02.2020

Uzmanaties no šīs sievietes, es arī tiku apkrāpts, un pēc tam bija mēģinājumi izkrāpt vēl papildus naudu, lai saņemtu pakalpojumus.

Neveiciet nekādus darījumus ar šo sievieti - Sintija, paliksie bešā.

K [email protected] 24.02.2020

Melo ielikt tavu rakstīto lai visi redz es to varu :D neesi tu ne maksājis jeb maksājusi 50 euro viņai kā rakstīji ne tev rakstījusi viņa darbus , neslēpies aiz segvārda Annija kauns .

Ja pazīstiet šo sievieti Annija Bokta padodiet tālāk ka DUMA galīgi.

K [email protected] 24.02.2020

Kurš grib redzēt pierādījumu šī students112 meliem raksta man iekopēšu visu saraksti

R Ro Mh 23.12.2021
Ļoti slikta pakalpojuma kvalitāte

Tiešām nepatīkama attieksme pret klientu. Augstprātība un pazemojoša attieksme. Ja nedomā, tā kā viņš, tad tu neesi nekas... :/

D Diāna Zemrībo 20.01.2022
Rupja attieksme, neuzklausa, nomet klausuli

Ļoti prasta, nepatīkama attieksme, darbiniece, kas vispār neklausās, kas viņai tiek runāts, paaugstina balsi un nomet klausuli. Ārkārtīgi zemas kvalitātes serviss!

I ilonija777 22.01.2022
atsauksmē

Labdien.
Pastāstiet man, ka kādam ir bijusi operācija pie šī ārsta.
Būšu pateicīgs par atsauksmēm.

K K. E. 23.01.2022
Krāpšana

Krāpnieki! Dita Siliņa un Emīls Čekovskis pārdod neejošus PlayStation Ss.com! Sabojāja svētkus bērnam! Telefonu vairs neceļ un nerisina šo konfliktu! Neuzķerieties! Telefona numuri +371 25 429 877 un 28995 240
Tika pirkts Bauskā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes