Permentais make up - Neiesaku!!

Meitenes ja vēlaties taisīt permentās uzacis Vecmilgrāvi..Noteikti neiesaku Galinu Gozi!!! Ļoti nekvalitavs darbs..vai produkti.. Labot gāju 6 reizes! un tāpat viss makeup jau nogāja pēc divām.. trim nedēļam!! Kosmetaloge teicās ka man tāda ādas īpatnība esot.. nu labi..mazums..bet tad nolēmu izmēgināt citā vietā, jo tik raibām uzacīm nevarēju staigāt!! Un milzīgs paldies meistarītei no citas vietas..tiešām ar pirmo reizi jau bija tiešām labi!! un nebija vainīga manas ādas īpatnības bet nekvalitātivais darbs gan!! Un žēl ka uzticējos un neņēmu čeku par "padarīto darbu" tā zaudēju savus ~150 Ls!!

E

S sanita 01.02.2009

viņai kabnets ir Poliklīnikas telpās.. nu vienreiz aizgāju..otreiz netaisos iet! Nekvalitatīvi un nehigieniski...un kad pieņem klientus..vel ilgi uzdrošinās runāt pa mobīlo telefonu ar draudzeni.. kamēr man jāsalsts uz kušetītes..