Perladents zobārstniecība Kauguros - Sabojāts zobs bērnam

Pirms diviem mēnešiem 6 gadus vecam bērnam tika nekvalitatīvi salabots zobs šajā klīnikā,protams labošana bija maksas pakalpojums,ārtējošā arste bija klīnikas vadītāja, uz neiztīrīta, caura(lielā) piena zoba uzlikta plomba, kura bija izdrupusi jau pēc mēneša, kā rezultātā radās strutains iekaisums, uzpampums, temperatūra, deguna blakusdobuma un auss iekaisums.Patreiz ārstējamies slimnīcā un šīs bezatbildīgās dakteres rīcības sekas vēl nav līdz galam novērstas.
Tā kā cienījamie Jūrmalas iedzīvotāji,padomājiet, kam uzticēt bērna zobiņu labošanu un ārstēšanu.

K Kromans 28.01.2013

Man arī līdzīga, negatīva pieredze. Sākšu ar to, ka vērsos šajā klinikā ar smaganu iekaisumu un tā novēršana izvērsās mēneša garumā. Šīs klīnikas zobārste Jana K. neuzskatīja par vajadzīgu iekaisuma gadījumā uzreiz izrakstīt antibiotikas, bet tikai pēc vairākām dienām, kad zobu sāpes nepārgāja. Šī vilcināšanās vēl par nedēļu paildzināja ārstēšanās kursu. Ceturtajā zobārsta apmeklēšanas reizē, man beidzot tika saplombēts zobs, par ko kopā samaksāju 96Ls. Pēc trim nedēļām labotais zobs nodrupa. Sazvanot klīniku, tās administratore laipni paskaidroja, ka bojājums tiks novērsts bez maksas, ko paredz garantija, kas gan praksē neizrādijās taisnība. Kad mēģināju kaut ko iebilst, JanaK., diezgan asā tonī man paskaidroja, ka esot brīdinājusi, ka zobs jāuzmana un par tā labošanu jāmaksā, jo nodrupis zobs nevis plombe. Tad laikam sanāk, ka ēšanai zobs nav derīgs un es tiešām neko cietu ar to negrauzu. To, ka man ir jāmaksā, uzzināju, kad zobs jau bija atkārtoti salabots, bet maksa tika paņemta par konsultāciju, nevis par labošanu. Tātad, kļūda bija, bet atzīt to negribējās. Padomājiet, vai esiet gatavi maksāt vairāk par 100ls, par viena zoba plombēšanu.