www.sudzibas.lv perladents Zobārsti,kas tikai grib pelnīt

perladents - Zobārsti,kas tikai grib pelnīt

Pēc nakts, pavadītas šausmīgās sāpēs,meklēju pilsētā zobārstniecības klīniku,kas strādātu arī sestdienā. Ar augstu temperatūru agrā rīta stundā, vējā, pustumsā, nespēkā gandrīz ģībstot, stāvu pie glābējadreses un gaidu, kad ta atvērsies. Pirms deviņiem iedegas gaisma. Pēc brīža nāk sieviete, izrādās - ārsts. Pasaucu un jautāju, vai var man sniegt palīdzību. Uz to man vienkārši atbild - visa diena pilna, tas ir nereāli, visu labu. Privātie, dabiski, paši sev it kā saimnieki. Bet. Kad beidzot citur atrodu palīdzību, izrādās, tas prasa tikai aptuveni 15 minūtes. Nedomāju, ka tajos Kauguros man nevarēja tās 15min.izbrīvēt. Un es taču negribēju saņemt palīdzību bez samaksas. Kauns un negods klīnikai.

R Romija 07.01.2014

Un Jūs strādājat par brīvu?Ja esmu pierakstījusies laicīgi pie ārsta, vai man Jūsu dēļ būtu jāgaida? Zobs nekad nevar sakt pēkšņi sāpēt tā, ka nakti gulēt nevar! Vēl nekad nav dzirdēts, ka zobi bojājās vienā dienā! Katram sakarīgam cilvēkam ir savs zobārsts, frizieris u.c Pierakstīties vajag laicīgi tad nebūs jāsūdzās par savām egoistiskajām ambīcijām un nebūs jāapliek citi.

E ELLIO 08.01.2014

Un zobārstam ko, raut pierakstīto pacientu no krēsla laukā, lai pieņemtu sāpošo?
cik tad ilgi gribēsiet gaidīt, ja pieraksts zobārstam ir pilns?

N nika1 11.01.2014

Turpat pāri ielai atrodas Kauguru veselības centrs, tā ka šai sūdzībai pilnīgi nav nekāda pamata. Es arī nebūtu ar mieru, ja esmu pierakstījusies pie ārsta uz 9, bet man jāgaida vēl15 min. Tā ka uzskatu, ka ārsts rīkojās pareizi. Nav jau vienīgā klīnika Kauguros!

E Ellla 13.04.2014

Tāda nu ir mūsu iejūtīgā latviešu tauta- ne tikai ārsts, bet arī citi te savus žultainos komentārus rakstošie- dod Dievs, lai jums pašiem nebūtu jāskraida kā lūdzējam ar sāpošu zobu. Kas ir 15 minūtes, bet kādam cilvēkam ar šo niecīgi laika sprīdi mēs varam sniegt milzīgu atvieglojumu un psihoemocionālu komfortu. Tā taču ir veselība galu galā...

C Chiep_ 13.04.2014

Palasot šos komentārus žoklis atkārās.
Katram sakarīgam cilvēkam ir savs zobārsts un frizieris? - Ja es neilgi dzīvoju šajā vietā vai vnk nevaru atrast vēl labu ārstu, tas nozīmē ka neesmu sakarīga?
Un vispār zobs var sākt sāpēt tā ka nakti nevar pagulēt!
Gan jau jums dzīvē arī gadīsies situācija ka jums steidzīgi vajag ārstu un kaut uz 5 minūtēm, bet tādi paši egoisti kā jūs, liks jums gaidīt rindā :)

E ELLIO 14.04.2014

Ja zobārstu apmeklēsiet 2 reiz gadā un laicīgi salabosiet cauros zobus, tad nebūs nekādas nakts sāpes.Zobs nesabojājas vienā dienā un nesāk ne no šā ne no tā sāpēt naktī:)

G G_SL 13.03.2015

Vislabāk šim rakstam piederās frāze-"egoistiskās ambīcijas"..sviests!
Visādas situācijas dzīvē var būt...bet ne jau katru dienu pie durvīm sagaida sāpēs nomocījies cilvēks, kurš lūdz palīdzību un nekāds pacients šajā situācijā nebija jārauj no krēsla ārā.. Komentētāju pamācība zobārsta apmeklējumiem varbūt ir pareiza, bet šajā situācijā lieka...šeit jau netiek meklēts, kurš ir gudrākais pēc kara..
Es arī eju uz šo zobārstniecību un gandrīz vienmēr ir jāpagaida kāda minūte ilgāk, tādeļ ceru, ka tā nebija mana dakterīte :)
Šajā situācijā attieksme ir briesmīga..sapratne un līdzjūtība zem katras kritikas, te nu arī varam pielietot frāzi "egoistiskās ambīcijas", bet vai pret sāpēs nomocīto cilvēku-DIEZIN VAI!

I Ilona Benke 08.11.2022

Man šai klīnikā palīdzēja ar sāpošu zobu Vecgada priekšvakarā, kad nekur un neviens nepieņēma! Jā , nācās mazliet uzgaidīt ! Paldies ārstiem. Kā mēs attiecamies viens pret otru , tà arī pret mums attiecas. Vairāk iecietības un uzmanības vienam pret otru un nezaudēsim cilvēcību 👋😘