www.sudzibas.lv Percte.eu Klientu apkalpošana un garantijas serviss

Percte.eu - Klientu apkalpošana un garantijas serviss

Pirms pusgada pērku pie viņiem telefonu. Viss bija ok, pirms viņam salūza viena funkcija. Tas bija garantijas situācija. Oficiālos garantijas servisos viņu nepieņem, jo "to modeli neapkalpo", piezvanot veikalam teica, ka paņems uz remontu. Momentā, kad atdevu uz remontu man skaidri un gaiši pateica, ka būs pēc 1,5 nedēļas (tā bija otrdiena) . Nezinu kuram servisam viņi atdeva manu telefonu, bet pēc nedēļas saņemu zvanu, ka telefonu vajag "prošitj" (ko nedrīkst darīt garantijas gadījumā it īpaši ar mehānisko bojājumu) . Ok, nu labi.

Pēc 1,5 nedēļas (piektdien, jo brīvdienās viņi nestrādā) es mēģinu viņus sazvanīt, pēc 15 reizēm man atbildēja un teica, ka neko nezin par telefonu. Uz manu jautājumu par 1,5 nedēļu man Saka bļauts, ka 1,5 nedēļa ir 10 darbadienas, man protams ir šoks, jo es rēķinājos ar to laiku. Saku pārdevējam ka viņi man maldina, uz ko pārdevējs Saka vēl vairāk ar mani bļausities, ka "mēs neesam 220.lv, mēs necietīsim tādu attieksmi pret mums, 1,5 nedēļā ir 10 darbadienas, tā ir jūsu problēma, ka jūs to nezināt".

Kopsavilkumā tiekšu tā, ja jūs neesat gatavi paši maksāt par garantijas remontu, tad labā pie viņem neko neperkt, nervi būs stiprāk

V

P PercTe 11.05.2022

Sveicināti,
Drusku tomēr centīsimies paskaidrot Jūsu komentāru:
Garantijas serviss ceņšās apkalpot telefonus divu nedēļu laikā, par ko, Jūs arī sākotnēji informējām, kad nodevāt telefonu.
Sakarā ar to, ka Jūsu telefons bija ļoti jauns modelis, un bija jāveic fiziskas detaļas nomaiņa, detaļa tika pasūtīta no ražotāja. Diemžēl, detaļas piegāde uz Latviju nenotika tik ātri, kā gribētos, šo procesu no savas puses mēs nevaram ietekmēt. Jūsu telefonam nekas netika "prošitj" , bet gan diagnostikas nolūkos tika veikts rūpnīcas atjauninājums, kā rezultātā dati, kuri bija telefonā varēja tikt zaudēti, par ko arī Jūs informējām.

No klienta par garantijas remontu nauda netika ņemta, par kādu maksāšanu Jūs rakstiet, mums nav skaidrs.

Kā arī būtu jāpiemin, ka Jūsu telefons tika salabots un Jūs viņu saņēmāt.

PercTe kolektivs