www.sudzibas.lv Pērc un brauc Smērē, apvārdo, beigās ar defektiem

Pērc un brauc - Smērē, apvārdo, beigās ar defektiem

Iegādājos līzingā "kurā nežēlīgi sanāk pārmaksāt" audi a6 c6 2.7 tdi universāli. Šādi tādi nenozīmīgi vizuāli defekti autiņam... Taču... !
Izvēloties konkrēto auto, mani palūdz iziet no stāvvietas teritorijas ar info, ka auto tūlīt piedzīs pie "būdiņas". Piedzenot auto, laipni un pārliecinoši apgalvo, mašīna laba, ilgi gan stāvēja nedarbināta bet pieleca labi! Priecīgs par labo auto ņemu tik ciet viss "čībā", aizbraucu mājās vis ok. No rīta jādodas uz darbu, protams ar "jauno auto" un te pārsteigums! Mašīna vairs nelec! Nočakarējos vairākas h un tā pat nekā, darbu kavēju, priekšnieks dusmīgs, pats izbesijies. Kad zvanīju uz šo konkrēto placi ar sūdzību, atbilde sakoja šāda. Izklāstot visu situāciju, kad jau izmēģināju visu ko vien var, man pavēsta ka visticamāk ir akumulatora vaina, un to ietekmēja lielais sals! Bļin mīnus pacmit grādos, viss kaput aķim? . Pag, pag! Pirms pirkšanas kad piedzina autiņu teica tak, ka leca čut ne no pus apgrieziena!? Rezultātā ieteica piemest akumulātoru pie vadiem vai atrast kādu kas "piepīpēs", un būs ok! Kaimiņi visi darbā, palīdzību kam pajautāt nav un sēžu ar savu auto kā lohs! Pašā vakarā atradu kas piepīpē autiņu un tā pat nekā! Akumulātora vainas nebija, mmi strādāja, Gaismas dega, nekas neliecināja par to ka beigts akumulātors! Tātad ņemies tālāk kā gribi un par šo smēri atbildību viņi nenes. "foršs placis", "forša attieksme" galvenais ka naudiņu dabūn 6000€ pārliecinoši iesmērē, pārējais pie kājas, tiec galā kā gribi! Visa viņu atbilde, mēs dodam garantiju uz motoru un kārbu un visss.
Neejiet uz šo placi jo kamēr es biju prom, kārtot aizdevuma līgumu un uz csdd, mana meitene palika tur! Atbrauca pie viņiem kaut kādi puiši pēc mašīnas ko bija rezervējuši! Beigās sāka strīdēties un bļaustīties jo auto bija pārdots citam cilvēkam! "zašebis attieksme"!
Mašīnas ar smēres defektiem!
Acīm redzot rezervācijas nepilda!
Mašīnas mājas lapā vispār neatbilst reāli uz plača esošajām mašīnām. Pēc tā vispār varat nevadīties jo atbilde tam arī bija super pārgudra.
Iespēja ieberzties uz naudu jau pirmajā dienā, kaut apgalvo, ka mašīna papildus ieguldijumus neprasa, sēdies un brauc! Tikai uz 24h kā sanāca man!
Līgumus cenšas iesmērēt tikai priekš sevis izdevīgākos un uz pašām minimālākajām mēneša maksām varat necerēt! Uz papīra tā pat dubultosies!
Pirmajā dienā man piedāvāja atvērto līgumu uz 2 gadi, jo tā izvērtēja manus datus. Un neko labāku man nevar piedāvāt bez galvotāja!
Dabūju galvotāju kuru beigās nevajadzēja un pēkšņi dabūju līzingu uz 5 gadi! Interesanti kas mainījās pa pāris dienām? Šmurguļi un šarlotāni! Neejiet uz šo placi!

N

K Kristaps1990 17.02.2021

Un kur tad bija vaina ,ja ne akumulatora ?

A Andeas 07.03.2021

Nopērc ko vari atļauties nevis lien šaubīgā līzingā caur vēl šaubīgākiem perekupiem

H hipbones 16.04.2021

У меня купили они купили машину за 3400, вообще не проверяя, так завели, проехали и всё. Через неделю она стояла в продаже уже за 4850 :) Ещё через неделю машина была продана. Как к покупателям к ним вообще претензий нет.

A Almants Valtmanis 29.08.2021

Perc un brauc majaslapā tika tirgots volvo v50 pa 1690€ norādīts ka ieguldijumi uz doto brīdi nav nepieciesami un ka garantē jaunu apskati. Bet pēc faktu aizbraucot uz vietas apskati vairs neviens negarantē jo redz lēta mašīna un iedarbinot motoru pēc 2min. sāka nākt ārā no izpūtēja balti dūmi un mašīnai sākas lieki trokšņi motorā. Tas ir viens krāpnieku kantoris.

P potatoexe 10.11.2021

Kārtējais Maskavas priekšpilsētas placis.

A Arturs Dreimanis 06.02.2023

Diemžēl piekritīšu visam šim teiktajam ! Auto ar defektiem un neņemiet auto uz nomas līgumiem tie ir sudi pēdējie jus iebrauksiet lielas auzās! Watu auto ir finansētāji un tur līguma sods ir vien 8 mēnešu maksa , tas nozīme vienīgi jurists var viņus un patērētāju aizsardzība var viņus paņemt tā labi un pa čakarēt ! Acīmredzami ir tas ka vecu auto grib pelnīt reizes 5 mūciet pa gabalu no visiem līgumiem kas ir atvērtie līgumi jeb nomas tie visi ir sudi pēdējie !