www.sudzibas.lv Pepco Darba laikā neielaiž veikalā

Pepco - Darba laikā neielaiž veikalā

Lai gan veikala mājas lapā pepco.lv ir norādīts, ka veikala Biķernieku ielā 143 darba laiks ir līdz plkst.21.00, šodien vairākus pircējus, kas bija ieradušies ap plkst.20.30 veikalā neielaida, aizbildinoties ar to, ka pārdevējas esot strādājušas jau 12 stundas un pircēji varot nākt rīt. Es saprotu, ka darba laiks beidzas deviņos un deviņos pārdevējām ir jābeidz darbs un viņām nav pienākums nevienu vairāk apkalpot un ir tiesības plkst.21.00 visus dzīt ārā, bet es nesaprotu, kāpēc pircējus darba laikā neielaiž veikalā, ja turpat pie ieejas vēl ir brīvi groziņi un atļautais cilvēku skaits veikalā netiek pārsniegts. Pat, ja solījos neko nepirkt un kasi neaizņemt - pat apskatīties neielaiž (biju ar bērnu, kurš ļoti gribēja vismaz apskatīties) . Īsti korekti tas nav, jo paļāvos uz internetā norādīto darba laiku. Tad vismaz norādiet mājas lapā, ka šajā veikalā klientus pusstundu pirms darba laikā beigām iekšā nelaiž, neatkarīgi no tā, vai ir brīvi groziņi vai nav.

V Ventspilniecīte 08.04.2021

Pievienojos!
Saprotu,darbu daudz utt. BET ... Kur ir kāda oficiāla informācija,par to,ka veikalos groziņus neizdos jau stundu pirms veikala darba laika beigām?! Ventspilī - stāvu rindā stundu (nesūdzos) pienāk plkst.,19.00 - pircēji ar groziņiem vairs nenāk..🤷 cilvēki nesaprašanā...pēc 15min.,nonāk čiepiņa kko čiepst ,lai padomājam vai ir vērts stāvēt rindā... kā,lūdzu? ... Es stundu stāvu, protams ,ir vērts.. redzēt galu,galā kas tur vēl ir no pieejamās preces utt. Viss beidzās ar to,ka veikalā nevienu vairs nelaida.. Jums kase slēdzas 20.00 tad arī līdz pēdējam lūdzu! Nu mēs arī esam tikai cilvēki! Tāpat kā jūs! Un šito pārdevēju izdomājumu nedot grozus, vajadzētu kkā izrunāt? Ja nē, lūdzu mājaslapā un pie veikala kādu ziņojumu,NEMUĻĶOJIET CILVĒKUS! Jauku dienu! :) 👋