www.sudzibas.lv People Resources(Team Support) Darbā iekārtošana - krāpšana

People Resources(Team Support) - Darbā iekārtošana - krāpšana

NEBRAUCIET CAUR ŠO FIRMU UZ ĪRIJU! Jūs tiksiet čakarēti no rīta līdz vakaram. Jūs nesaņemsiet "darba līgumā" norādīto summu, kas ir 8.65 stundā, bet gan jūsu alga tiks rēķināta no 7.85(nav zināms no kurienes šie šādu summu izrakuši) Par jums netiks maksāti nekādi nodokļi, bet no algas jums gan atrēķinās 25% nodokļu summu(arī nav zināms kur tāds procents izrauts), jo īrijā ja alga gadā nepārsniedz 18 000, vispār nekādi nodokļi nav jāmaksā, PPS numuru varat nemaz nepūlēties taisīt, jo tā pat viņš nebūs aktīvs un Jūs nebūsiet reģistrēts kā "Nokoļu maksātājs"(bet 25% joprojām tiek atvilkti). Tādu lietu kā payslips arī varat aizmirst, drīz jau būs pusgads, bet vēl nevienu neesam saņēmuši..bankas kontu arī varat atvrēt tikai vienu uz visiem, jo naudu tāpat neskaitīs katram kontā, jo tas esot pārāk dārgi, skaitīs tikai uz viena cilvēka kontu..Rekur vēl bildi ielikšu lai var redzēt kā jūsu nopelnītie 8.65, pārvēršas uz 6.5..seciniet paši cik labi ir šī kompānija...ā nu jā piemirsu vēl pateikt, saņēmām vēl zvanu ar piedāvājumu strādāt, tā teikt "bez grāmatvedības", tad varēšot nopelnīt 8 eiro stundā...baigā jau viņiem grāmatvedība, iebāž visu kabatā, pat nodokļus nemaksā..secinājumus izdariet paši..

B

K kika 21.07.2010

Traki man pazīstamā aizbrauca par sakrātu naudiņu pati bez starpniekiem un bez paziņām. Pirmas trīs dienas meklēja darbiņu un dzīvoja viesnīcā. Jau ceturtajā dienā sāka strādāt un atrada dzīvokli nu jau mēnesi viņa strādā divos darbos pati sev kārto visus papīrus.
Tad nu ir ko padomāt nevis barot tos kas itka iekārto bet saņemties un braukt pašiem:)

E elvis 07.08.2010

kopsh kura laika maksa 8 marcinjas? un nodokjus nemaksa ja ja nestrada ilga pa 3 dienam!

A aivars 09.08.2010

tu lohs runa ir par EIRO

A Alfreeds 23.08.2010

es nezinu pusgadu nostradaju angliaj caur shito firmu un viss ir kartiba.. algu sanjemu regulari un soliito! labi iekraju.. tagad atbraucu atvaljinajuma un braukshu atpakalj :)

R reinis 23.08.2010

es nostradaju 2, 5 menesus caur teamsuport Tesco un varu pateikt ka visu laiku cakare ar ALGAM, STUNDAM pats tiko atgriezos latvija un neiesaku ar viniem pities naudu pie viniem normalu nenopelnisi

C caca 23.08.2010

blefs-irijaa uz roks alga arii ir 7, ... tie 8, ...slotiitie, ir uz papiira!pieredze raada, ka lielaka dalja aizbrauceeji un klaigaataaji ir alkoholoki vai slinki.sagaidiijusi mannaa putras par slinkosanu.ak jaa-es aizbraucu uz dullo uz oondonu-taa kaa man nav nekaada sakara ar so firmu.

L Lainis 19.11.2010

ČAKARĒTĀJI! Pat neko piebilst. Nomanija izkārtni, bet vēži tie paši. Silti iesaku ar šito kantori nevienam nesaistīties. Nožēlosiet.

J Janis 07.02.2011

Neieteiktu braukt, no viņiem pat DHL atteicās un visi cilvēki pārgāja uz citu ģentūru, nemaksā solīto, ja Tu saslimsti, jāiet uz darbu, savādāk atlaiž, met ārā no mājas nebrīdinot, pat ja ciemos ir atbraukusi sieva ar zīdaini.Atvaļinājuma naudas neizmaksā vai nepilni izmaksā, ofisā LV saka, ka šeit cilvēki raksta muļķības, jo paši nodzeras, bet tā nav.Kā viņi pateica mēs esam rotējošais darba spēks, kuru var atlaist nebrīdinot un nepaskaidrojot kāpēc.

A Anonīms 23.02.2011

Es pats nepilnu nedēļu atpakaļ atgriezos no Anglijas.
Čakarē šī firma pa pilnu programmu
Solītās algas nav, parādās dažādi brīnumi algas izrakstos, kas nav pieminēts nemaz līgumā.
Solītās mājas ir vienkārši vājprātīgā stāvoklī
Priekšniecība ir vienkārši atstoji jo nemāk atbildēt ne uz vienu jautājumu
un varētu turpināt vēl daudz un dikti.
VEREDIKTS
Nebrauciet nekādā gadījumā caur šo aģentūru.

K Kungs 23.02.2011

Baltajiem nēģeriem vergu liktenis, kāda vēl samaksa?

K Karlis 03.03.2011

Nez stradaju caur so firmu jau 3 menesus, greks sudzeties, protams pirmais menesis bija gruts, bet tagat supaaa, alga protams nav nekada liela, bet tak labak neka latvija sedet uz plikas dirsas :p

. ... 03.03.2011

Tu Kārli laikam esi Poeple resources darbinieks...:) Tak nebrauciet caur viņiem, ja negribiet pēc tam nožēlot! Visu nodokļu naudu iebāž kabatā, UK esi nelegālis! Maina tik nosaukumu, tagad ir Temp-line! Dzīvesvieta zem katras kritikas. Nu nekas, gan jau beidzot paņems Jūs pie p...as par to ko dariet! Ņemiet savus poļus un nečakarējiet latviešus, tāpat jau nav viegli!

E Edgars 09.07.2011

sveiki !

Ko jūs varat teikt par TeamSupport (Dzirnavu iela 87 -214) varat padalīties pieredzē ?
Rakstiet uz ēpastu .

Paldies

R Reinis 01.11.2011

Tie, kas saka, ka sūdzētāji ir sliņķi un alkoholiķi laikam uzskata par normālu, ka noteiktā īres maksa pēkšņi palielinās un apkures vispār nav dzīvesvietā - cilvēkiem vajag celties augšā naktī no aukstuma. tāpat arī nav ledusskapja un veļasmašīnas solītās. Nu protams, var ēst roltonus un nemazgāties. Bet tad vajag to teikt Rīgā, ka tādi apstākļi nevis aizbraucot tur.

A Aleksandrs 29.11.2011

Stradaju 2010/2011 gada 7 meneshus Skotija DHL caur Team support, bija dazhas nesaskanas bet kopuma viss ir ok un ar naudam neko nechakare

S Sandis 07.12.2011

Sveiki, NEKAD UN NEKADA GADIJUMA, nebrauciet caur siem aakstiem.Si firma tiesaam cakaree peec pilnas programmas, atbraucaam barins straadaat uz dhl.Tiesaam naudu neredzeet kaa savas ausis, tad labaak seedeet Latvija un nesanemt tapat ka seit neko.Visu naudu jums izkraaps un paliksiet tuksaa...
NEBRAUCIET...

J Jānis ia 02.04.2021

Gribu sūdzēties kopāju J Team maldina ar nepareizo adresi apsola testa uzdevu nesūta