People fitnesa klubs - Naudas zagļi

Briesmīgs kantoris ar kuru labāk nesapīties. Pirmkārt jau centra klubā ir pāris ļoti “profesionāli un patīkami” administratori.
Un otrkārt, briesmīgi nosacījumi līguma lauzšanas gadījumā, kaut vai situācija ir ārkārtas un pēkšņa, veselības vai dzīvesvietas maiņas dēļ. Līgumu laužot no bankas konta, kurš ir obligāti vajadzīgs reģistrēšanās procesā, vairākus mēnešus uz peiekšu tāpat tiek atvilka mēneša maksa. Sarunāt vai atcelt nav pilnīgi iespējams neko.
Ja nevēlies maksāt bezjēdzīgi vairākus mēnešus vēl uz priekšu, kaut vairs klubu fiziski neesi spējīgs apmeklēt, tad iesaku uz bankas konta naudu neturēt, jo visa tiks momentāli, cūcīgi aprīta.
Šo parazītu dēļ biju spiesta mainīt savu bankas kontu.
Pretīgi.

really? 17.05.2019

liigumu parakstiiji,noteikumiem piekriti? Ja dziivesvietu maini pilsetas ietvaros, tad jau skaidrs,ka tas nav pietiekams arguments!

K kacis 17.05.2019

tur tak rakstīts, ka pēc līguma laušanas tiks atvilkts par 2 mēnešim uz priekšu. Kur probēma?

K Krissteen 17.06.2020

Kur problēma? Tas jums liekas normāli?

U Uhhhpa 17.05.2019

Tikai spēju brīnīties par cilvēkiem! Tad, kad iemācīsieties lasīt un domāt paši ar savu galvu, tad arī problēmu nebūs. Atslēga visām problēmām ir domāšana! Tā arī miljonu būsietparādā ja ne sāksiet lasīt, ko prakstat!

S stulbicilveki 20.05.2019

Varēja vienkārši nomainīt kartes datus profilā uz neekzistējušo. un ar to arī viss, nevajag nekādus kontus jaunus atvērt)) CIlvēki ne lasa līgumu ne ar galvu domā.