www.sudzibas.lv Penkules veikals nekārtīa,bezadbildība

Penkules veikals - nekārtīa,bezadbildība

Biju aizbraukusi pie radiem, dobeles nov.Penkule.Kā vienmēr aizgājām uz veikalu-bet tur-viss kā laukos.Preces uz letes, kūkas nesegtas, nunkā tā var/paskatijos tā no mala, drausmas .Tiešām kā krievu laikā.nekādas prasības laikam no PVD.Un tas jau nav viss.Pie kases sēdēja pārdevēja no kuras nesa alkahola smaka, bet radi teica ka tas bieži novērojams., parasta ikdiena.Vai esat manijuši ko līdzīgu?

Z ZANE 16.02.2010

Piešām-ari es esmu novērojusi ka pārdevējas lietotur alkaholu, ir rupjas.asas pret pircējiem .Itsevišķi tā blondīne.

H Hugo Djego 16.02.2010

Agnese laikam no Rīgas;)

L liāna 17.02.2010

Lielākajā daļā veikalu ir šāda "kārtība" (neattiecas uz dzērušām pārdevējām). Tomēr, ja tur nebūtu šādu veikalu, tad tur nebūtu veikalu vispār - tā jebkurā gadījumā ir vietējo vienīgā (domājams) vieta, kura iegādāties ikdienā nepieciešamās preces, lai nebūtu jābrauc uz vairākus desmitus tālajām pilsētām... Tā nu tas ir... Diezin vai labāk būs, ja atnāks PVD, uzliks šiem veikalniekiem sodus, tādējādi iedzenot viņus bankrotā...Skarbi, bet patiesi.

M Madara 19.03.2010

Agnese ir gana veca, lai spriestu par krievu laikiem? Darba dēļ daudz braukāju pa visu Latviju un šādu veikalu ir daudz, kur ir šīs nesegtās preces. Tad jau jājautā vai Jelgavā lielajā Maximā, kur ir šādas nesegtas būlciņas, arī PVD nav nekādu prasību? Rīgā vienā Neldā regulāri ir sapuvuši augļi( ar pūku pat) arī PVD nekā? Maximā Ziepniekkalnā pa ejām nebija iespējams pārvietoties un piekļūt pie precēm plauktos nevarēja, jo paletes savestas tik daudz.Tas nav drošības noteikumu pārkāpums? Šādas problēmas ir visur.
Neaizstāvu rupjās un asās, bet tādi mēdz būt arī daudzi pircēji, un kāpēc vieņiem tas ir piedodams?pirmām kārtām visi esam cilvēki.Reiz biju liecicniece situācijai kādā lielvieklā, kur pircējs apvainoja kasieri, ka nav izdevusi naudu pareizi, pat par zagli skaļi nosauca. Vadības uzraudzībā visu pārbaudīja un viss bija kārtībā, tikmēr šis pircējas atrada kabatā pārējo naudu, pats visu sajaucis bija.Kā jumš šķiet viņš atvainojās? protams, ka nē!

H HugoDjego 19.03.2010

Es ar domāju, ka maximā ļoti bieži visādi ēdamie atvērtās kastēs /zefīri, cepumi.../ salikti tajās ejās, kur garām iet cilvēki-cits klepo, šķauda vai vēl nezin ko...un tā var dabut ne tikai gripu vien :((
Es piesaku streiku-nepirkšu atsegtas preces veikalos!!!Ja pārdevējas nevar safasēt mazākos iesaiņojumos, tad vismaz ēdamam produktam būtu jābūt kā Alfas rimčikā-koka kastē /skapitī/ ar aizveramu organiskā stikla durtiņu!!!

A abc 19.03.2010

Par attieksmi no pārdevēju puses piekrītu Agnesei, jo ne viena no Penkules veikala pārdevējām, pat pret savējiem nezituras diez cik laipni, izņēmums bija kādreizējā veikala vadītāja Vēsma, no viņas puses nekad nevarēja sagaidīt kādu asāku vārdu...vienmēr bija smaidoša un laipna :)

Par PVD kontrolēm arī piekrītu, vajadzētu vairāk pakontrolēt, jo veikalā, atkal piezīmēšu, ka pēc vadītājas nomaiņas, ir parādījušas tik daudz un tik bieži preces, kurām ir beidzies derīguma termiņš...bet galvenais jau tas, ka veikala darbinieces par to, ja produktam beidzies termiņš un viņas to nav piefiksējušas it nemaz nejūtas vainīgas...un cena precei arī netiek mainīta, acīmerdzot domā, ka penkulniekam šis veikals tāpat ir vienīgais veikals kur iepirkt ikdienas pārtiku, tad kāpēc nolaist cenu???

P pufa 19.03.2010

Hugo!kad tu biji Alfas rimčikā?

I inga 19.03.2010

ej nu, tik tālu???Rīgas rajonā vēl trakāk!!!

H HugoDjego 20.03.2010

Pufuci, biju tad kādu gadu atpakal.Nevarētu būt, ka arī tur visas cepumu un riekstu kastes novakuši, lai katrs grābtu no ražotāja iepakojuma...

P pufa 20.03.2010

es jau tā arī domāju, jo raxti galīgi kreizī... arī alfas rimčikā ir vaļājas kastes, ar dažiem izņēmumiem. vot juglas rimčikā - tur gan baigi zolīdi viss salikts par organiskā stikla stendiem ar vāku.

D Dobelniece 20.03.2010

Jautājums- kādēļ šī smaidošā un laipnā vadītāja Vēsma ir nomainīta?Viņas laikā nebija nekādu nekārtību? Faktu konstatēšana pārvēšas viena slavināšanā un otra noniecināšanā, kāds kādam personīgi nepatīk. Pausts viedoklis uz šādiem pamatiem nav objektīvs.

B BM 20.03.2010

Normāls veikals, labāks par dažiem citiem.

I Ingrīda 24.03.2010

Būs jāaizbrauc uz to Penkuli iepirkties.

A aga 28.09.2010

Interesanti zinat kur tad Penkule atrodas, ja ne laukos.