www.sudzibas.lv Pele interneta kafejnīca, Agens VIA, SIA Krāpšana: neafišētas papildus izmaksas.

Pele interneta kafejnīca, Agens VIA, SIA - Krāpšana: neafišētas papildus izmaksas.

Iegāju izprintēt divas A4 lapas. Cenrādī norādīts: 10 centi par lapu.

Administratore pavaicā vai no interneta: atbildu apstiprinoši. Varot iet pie jebkura datora, izprintēt. Nekāda cita informācija netiek sniegta.

Atveru interneta pārlūku, izprintēju, eju atpakaļ. Viss process aizņem ne vairāk kā trīs minūtes. Pakalpojuma cena izaugusi trīskārtīgi. Izrādās: papildus printēšanas izmaksām no manis pieprasa arī cenu par datora izmantošanu.

Iepriekš tas minēts netika, arī cenu tabulā tas netiek uzsvērts.

Saņemot čeku izsaku pretenzijas, administratore sarunās neielaižas. Čeku skatīt pielikumā.

E

C critical thinker 31.07.2017

bet taču lietoji datoru. un par centiem sūdzēties...

PilotsTims 01.08.2017

Centi vai ne centi, nauda paliek nauda.

O olalalala 25.01.2021

100% laba i kafe. Tie kas šajā interneta kafe ir iegriezušies, zin ka viss šajā vietā ir labi un ok.

Vienmēr ir bijis jāmaksā par datora izmantošanu ja pat tu printē.

Nevajag negatīvi nostādīt šo inet kafe. Vajadzēja pašiem jautāt vai būs kādas papildus maksas utt. Vienmēr cilvēki čīkst un pīkst ka tas ir, ka tas nav u.c, bet pašiem ir izvēle un atbildība visu izdarīt pirms tas ir noticis.