www.sudzibas.lv Peka kids SIA Krāpšana, slikts serviss, slikta komunikācija

Peka kids SIA - Krāpšana, slikts serviss, slikta komunikācija

31.08.2023 veicu pasūtījumu www.pekakids.com interneta vietnē, tajā pašā dienā arī sūtījums tika apmaksāts.
Tā kā pie pasūtījuma veikšanas bija norādīta informācija, ka preci izgatavo 4-7 dienu laikā, nodomāju, ka piegāde būs aizņems aptuveni 8-10 dienas.
Iepriekš minētajā termiņā prece netika piegādāta, tāpēc 12.09.2023 rakstīju uzņēmumam pirmo e-pastu, lai precizētu pasūtījuma statusu. Uz šo e-pastru atbilde netika saņemta, tapēc 13.09.2023 atkārtoti rakstīju uzņēmumam. Diemžēl arī uz šo e-pastu atbildi nesaņēmu.
Šobrīd ir pagājuša tieši 23 dienas pēc pasūtījuma un apmaksas veikšanas, bet ne pasūtītā prece, ne samaksātā nauda atpakaļ nav saņemta.
Par šo faktu šodien 23.09.2023 atkārtoti esmu uzņēmumam uzraksījis e-pastu, cerot uz atbildi.
No pakalpojumu sniedzēja puses šāda prakse nav pieļaujama, un iesaku pie šīs, tā sauktās uzņēmējas neko neiegādāties.

D