www.sudzibas.lv Peipiņš Aitu cirpējs

Peipiņš - Aitu cirpējs

Buršanās ir profesija, kurā var darīt ko grib un pelnīt baltu naudu.
Oskars Peipiņš-Unesco vispasaules tautas med asoc biedrs, psihoterapeits ar augst-psih izglītību, goda doks biomedicīnā, Indijas Tibetas med doks, akadēmiķis, zinātņu doks, starptautiskās enioloģijas, holistikas un dziedniecības akadēmijas dibinātājs un... Arī vdk aģents стрелец) )

R Rūdolfs Briedis 23.01.2019

Es savā atgādinājumā pat nevarēju uzskaitīt visus Peipiņa titulus, diemžēl, raksta zīmju nepietika. Bet ,cilvēki, atcerieties - ir aitas ir cirpēji.

T Tvoja mamačka 24.01.2019

Ir aitas ir cirpēji? Tu jau bļa esi tā aita, sapiķo džekam lai viņš nākotni izzīlē? Vanga izgāzās kā veca miskaste, cik pasaules galus esam pārcietuši? Aizej pie ekstrasensu detektīviem pasūdzies.. jebaķ tu tak esi aita, es aŗī uz tāda kā tu, pelnītu naudu :D

R Renārs 24.01.2019

par ko ir sūdzība?

R Rūdolfs Briedis 24.01.2019

Sūdzība ir vairāk atgādinājums pasargāt savu naudas maku no šarlatāniem - ekstrasensiem, dziedniekiem u. c muldoņām. Atgādinājums neuzticēties , nestāstīt savas ļoti privātās lietas šiem ļaudīm, kuri to var izmantot pret jums. Atcerieties-arī komunistu laikos bija ,,dziednieki,, , un kā izrādās bija tādi, kuri saņemto info nogādāja VDK)). Peipiņš - akadēmiķis?. Tfu. ,,Mākslinieks,, (komunistu laikos uzsaukums rakstīja demonstrācijām))) , kurš nekad kārtīgu vīrieša darbu strādāt nav gribējis, tikai rokas plivināt pa gaisu un gar lētticīgo maciņiem grābstīties. 21 gs, bet cilvēki pa pūšļotāju saloniem vazājas - apkaunieties, naivie.

R Rūdolfs Briedis 24.01.2019

Es citādi kā par ,,aitu cirpšanu,, to rosību , kuru raksturo saņemtie Peipiņa,,tituli,, nosaukt nevaru. Vēl UNESCO piepinuši klāt, lai ,,zolīdāk,, izskatās. Bet Latvijā TV šo lētticīgu cilvēku krāpšanu arī mēdz reklamēt. Pietaupiet savu naudu medicīnai, slimnieki, tā mums Latvijā tagad dārgi maksā.

A A.В. 04.12.2020

Savu indi izgāzt, kad pašam neveicas, tā nav liela māksla. Vai Tu tiešām domā kā kāds cits atrisinās tavas problēmas tavā vietā!? Dziednieks kā jebkurš cits “guru” vai cilvēks, kuram ir uzkrātas zināšanas, var dot mājienu, virzienu, iedvesmu, bet katram jāsaprot pašam kāds celš tālāk jāiet. Neviens cits neielīdīs tavā ādā, pašam jāuznemas atbildība par saviem lēmumiem un rīcībām pirmajā kārtā nevis jāmeklē vaina citos cilvēkos. Cilvēkam pašam jājūt pie kā vinam jāiet pie ārsta vai kāda cita, nopietnas problēmas gadījumā jāvēršas tieši pie konkrēta speciālista. Un atkal - ja tev arī ārsts nelīdzēs, vai arī teiksi, ka tas ir slikts? Neviens nav Dievs ne ārsts, ne dziednieks! Onkologi saka saviem pacientiem, ka neesmu dievs, varbūt nevarēšu palīdzēt. Cilvēki meklē un katram savs jāatrod.