www.sudzibas.lv PC Konsultants SIA Apkalpošana un Higiēna

PC Konsultants SIA - Apkalpošana un Higiēna

Biju aizbraukusi uz izslavēto Hercoga Jēkaba gadatirgu Kuldīgā šā gada 11.oktobrī un nolēmu apmeklēt arī mākslas lietu veikaliņu “Pindzele” (PC Konsultants). Domāju, ka arī pie reizes izdrukāši dažus materiālus tirdziņam, jo zināju, ka šī iestāde sniedz arī šādus pakalpojumus, taču kad iegāju veikalā man pazuda visa vēlme tur ko iegādāties vai saņemt kādus pakalpojumus. VEIKALĀ PA GALDU STAIGĀJA SUNS. Tas gan bija mazs šunelies, kam tur pat uz galda bija novietots guļamais grozs, bet pie galda kaku kastīte un ēdamtrauks. Veikala darbinieki (jauna sieviete un vīrietis) pie tam kucēnam pievērsa lielāku uzmanību nekā klientiem. Kāds vīrietis tur jau izmantoja printēšanas pakalpojumu un pārdevēja (darbiniece), kamēr ar vienu roku darbojās pa klaviatūru ar otru roku ucināja suni. Un pēc tam vēl pasniedza izdrukātās lapas vīrietim nenomazgājot rokas! Man pašai ir suns un es saprotu, cik mīļi ir kucēni, taču tirdzniecības zālē uz galda! Un turpat suņa tualete! Ja man jau bija nepatīkami, ko darīt klientiem, kam, iespējams, ir alerģija pret suņiem! Kur elementāra higiēna!. Es šaubos, vai vēl kādreiz apmeklēšu šo iestādi, taču šī veikala īpašniekiem iesaku apsvērt, vai ko tādu atļaut tirdzniecības zālē, bet klientiem - nomazgājiet rokas pēc šī veikala apmeklējuma, jo nevar zināt, kas staigājis pa jūsu nopirktajām lietām. Un iesaku šo iestādi apmeklēt veterinārajam dienestam.

I