Pavasara studija SIA - Pēdējie metri

Augustā pievienojos "Pavasara studijas" 100 tievēšanas dienām. Nodarbībās esmu atradusi gan vērtīgu un noderīgu informāciju, gan iedvesmu un veidus, kā stiprināt motivāciju, kad tā sāk sašļukt, gan arī praktiski - vingrošanu, kas ir viena no vērtīgākajām daļām, taču man nav līdz galam saprotams, kāpēc pēdējā vingrošanas nodarbība bija 15. oktobrī, lai gan 100 dienas beidzas vien ap 18. novembri. Uz citas dalībnieces jautājumu Inese atbildējusi "Vienojāmies ar A., ka tagad nākamās jaunās vingrošanas būs jaunajā grupā". Jaunā grupa ir nākamā grupa (cits produkts), par ko jāmaksā papildus, bet mēs esam samaksājušas par šīm 100 dienām un vēlētos līdz galam saņemt to, par ko esam samaksājušas. Protams, var gadīties kaut kas neparedzēts, kas liedz novadīt pēdējās nodarbības, taču pēc labiem klientu apkalpošanas principiem šādā situācijā prasītos atrast aizvietotāju. Ja vingrošanas nodarbības nebūtu tik vērtīgas, tad droši vien būtu vairāk vienalga. Arī citu produktu reklāmai pēdējās dienās vajadzētu būt līdzsvarā ar esošās programmas materiālu, lai nepaliktu pusdarīta darba sajūta.