www.sudzibas.lv Paus Konsults Piedzen bezkaunigi paradu.

Paus Konsults - Piedzen bezkaunigi paradu.

Sveiki. Lieta tāda, ka man Parex banka ir 200ls neliels kredits.Pedējo reizi maksaju pagajusa gada augusta, gadu neko neesmu darījusi, jo peksni dzive vis mainijas, nebija darba.Tagad firma Paus Konsults zvana un pieprasa maksat 40ls lidz 30.septembrim un pec tam jamaksa pa 30ls katru menesi.Es viniem skaidra latviesu valoda saku ka man nav nekadi ienakumi-esmu bezdarbniece-viniem vienalga, lai paprasa vecakiem vai draugiem naudu! Tas ir normāli?! Ja nemaksasu sudzes mani tiesa. Un veids, ka vini mani sazvanija, caur kaiminiem.vai tad kaiminiem ari jabut iesaistitiem?
KADAM IR BIJUSI DARISANA AR SO FIRMU?

V Viktors 29.09.2011

Cik zinu par Paus Konsults- tad šī firma pati pārkāpj Latvijas Republikas likumdošanu. Šajā firmā visi darbinieki strādā pēc individuālā darba ņēmēja līgumiem, t.i. nodokļus šī firma nemaksā!
Pastudējiet Civillikumu un jums taps skaidrs, ka daudzi panti uz ko atsaucās šīs firmas ir tieši pret viņiem.
Kontaktējaties ar banku, nevis ar šīm firmām. Kad šādu firmu darbiniekiem pasaki, ka kontaktēsies ar banku, nevis viņiem, tad arī attieksme uzreiz mainās uz labo pusi.
Nekādā naudā nepārskaitiet naudu uz viņu norādīto kontu, bet gan uz kreditora kontu. Pārskaitīt jums vajag parāda summu un kavējuma procentus, bet nekādus piedziņas izdevumus, jo šos izdevumus sedz kreditors, (Civillikuma 2307.pants) nevis jūs.
Pēc Civillikuma 18.nodaļas 1.apakšnodaļas 2304.pants noska, ka pilnvarnieks (šajā gadījumā-Paus Konsult) nedrīkst gūt peļņu no lietas sev pašam.

I Ilze 14.10.2011

Labdien. Nevaru neko ieteikt, bet varu pastāstīt par savu pieredzi ar ko vēl neesmu tikusi galā. Nonācu nepatikšanās ar " Latvenergo" . Līdz ar to, izlaižot 1 mēnesi nenomaksājot, sanāca saskarties ar "PAUS KONsult". Sākumā uzlika sodu 100 ls. Ar to es biju mierā. Kad biju gatava sākt maksāt parādu, saņēmu ziņu no "PAUS KONsult" ka soda summa ir 196 ls. No nezkurienes bija uzradušies vēl 96 lati! Tas ir gandrīz uz pusi vairāk! Būtu saprotams ja es nebūtu laikus sākusi maksāt, bet visu es izdarīju laikā. Šī firma tā izkrāpj naudu netikai no tiem cilvēkiem, kuri ir spējīgi maksāt, bet arī no maznodrošinātajiem, kā es! Vairs nekā nevar darīt, jo esmu izmēģinājusi visus iespējamos veidus, un patērējusi ļoti daudz sava laika!

L Likumsargs 14.10.2011

ILZEI
1)Paus Kosultam nav tiesības uzlikt kaut kādus sodus!
2)Parādpiedziņas izdevumi arī tiek prasīti nelikumīgi, tos var prasīt tikai pēc tiesas lēmuma;
Tā kā vienojaties ar "Latvenergo" par parāda atmaksu, sastādiet kopā maksājuma grafiku un beigta balle!
Galvenais ir nepārskaitīt nekādas naudas summas uz Paus Konsult, jo šī firma krāpj pat savus klientus. Ir bijuši gadījumi, kad viņi iekasē no parādnieka visu parādu, bet kreditoram (savam klientam) pārskaita tikai kaut kādu daļu, motivējot, ka vairāk nav izdevies piedzīt!
Atcerieties, ka soda procenti nedrīkst pārsniegt pamatparādu!

E Elīna 20.10.2011

Sauliite tu esi nevis cilvēks, bet viens nelietīgi idiotisks cilvēks, kam šķiet tā vien prasās bietē iedot. Govs liek visur stulbus, šizofrēniskus komentus. Mazgadīgs muļķis noteikti kas neko nejēdz, vai arī Paus konsults darbinieks kam prāts pakaļā!

G girgjanis 20.11.2014

Man ar pausu bija interesanta situacijas. maksaju viniem sad tad katru menesi, sad tad katru otro menesi- nekur jau neizpalika draudi. Pat atsutija sms- informejam pec izpildu raksta sanemsanas piedzina tiks versta uz visu jusu mantu, darba algu un citiem ienakumies. siem uzrakstu- lidz rakstta sanemsanai parskaitijumus turpinu veikt uz jusu kintu. Vini atbild ar parada summmu un datumu lidz kuram Pausam jasamaksa. Nu vairak neka debili