www.sudzibas.lv Paus Konsults Piedzen bezkaunigi paradu.

Paus Konsults - Piedzen bezkaunigi paradu.

Sveiki. Lieta tāda, ka man Parex banka ir 200ls neliels kredits.Pedējo reizi maksaju pagajusa gada augusta, gadu neko neesmu darījusi, jo peksni dzive vis mainijas, nebija darba.Tagad firma Paus Konsults zvana un pieprasa maksat 40ls lidz 30.septembrim un pec tam jamaksa pa 30ls katru menesi.Es viniem skaidra latviesu valoda saku ka man nav nekadi ienakumi-esmu bezdarbniece-viniem vienalga, lai paprasa vecakiem vai draugiem naudu! Tas ir normāli?! Ja nemaksasu sudzes mani tiesa. Un veids, ka vini mani sazvanija, caur kaiminiem.vai tad kaiminiem ari jabut iesaistitiem?
KADAM IR BIJUSI DARISANA AR SO FIRMU?

S Sauliite 24.09.2011

Un normāli ir aizņemties naudu, un tad to vienkārši neatdot? Tiešām domāji, ka pateiksi, ka esi darbu zaudējusi un viņi laipni piedāvās neatmaksāt parādu?

T ToSauliite 24.09.2011

Labvakar Sauliite! Priecājos, ka atkal uzspīdēji, un uzreiz ķēries pie pamuļķo tautiešu audzināšanas!

S Sauliite 24.09.2011

Šī ir pasmiešanās, nevis audzināšana! :D

T ToSauliite 24.09.2011

Ar ko nodarbojies, no bezmaksas konsultāciju sniegšanas brīvajā laikā?Tev tiešām labi izdodas nokomentēt stulbākās sūszības.

Paldies. Brīvajā laikā parasti izbaudu brīvo laiku! :D

T ToSauliite 24.09.2011

Un ko dari nebrīvajā laikā?

S Sauliite 24.09.2011

To pašu, ko brīvajā, tikai mazāk priecājos!

T ToSauliite 24.09.2011

Tagad es beidzot saprotu, kāpēc tev niks ir "Sauliite". Šodien taču ir sestdienas vakars, izklaides pasākumus neapmeklēsi? Varbūt tu esi mūķene kādā klosterī?

S Sauliite 24.09.2011

Vēl ir par agru, lai brauktu izklaidēties!

T ToSauliite 24.09.2011

Skaties, nenokavē, tad tiešām būs par vēlu!Uz kuru pusi tad tu posies?

S Sauliite 24.09.2011

Tīri tehniski uz kreiso sanāk pusi posties :D

T ToSauliite 24.09.2011

Kreisie sānsoļi parasti ir tie interesantākie!

S Sauliite 24.09.2011

Nu ja, tāpēc jau arī ir tāda puses izvēle :D

T ToSauliite 24.09.2011

Ar ko tad tu dosies? Kājām vai ar auto?

T ToSauliite 24.09.2011

Atā Sauliite! Lai veicas!

S Sarmīte 24.09.2011

Izklausas, ka visi te pareizie-nevienam nav paradi! Kad deva tadus darbs bija un neviens nezinaja, ka peksni nebus darba! Paradu atdosu tiko ka varesu.vnk jautaju kam ir bijusi sakskarsme ar so firmu? Pargudrie var klusēt!:D

S sociālists 25.09.2011

Ja jau meklēja caur kaimiņiem, tad jau sanāk ka būsi slēpusies no pareksa? Un gada laikā nav bijis iespējas atdot ne santīma? ej lasi ogas, sēnes, pudeles MEKLĒ DARBU, nevis īdi sūdzībās. Pricājies ka uz mājām neatnāca.

Guga 25.09.2011

ir bijusi darīšana, bet vairs nav
nesen e-pastā sanēmu pa šo gadu skaistāko e pastu- raksta firma, kurai biju parādā 43 ls un kura esot pārtraukusi sadarbību ar paus konsulu un tagad varot savus 43 latus atdot atkal viņiem... no priekiem pat piezvanīju un sarunāju, ka atdošu ar...jo paus konsuls par šp pašu parādu man prasīja apmeram 160ls, jo pasta izdevumi taču daudz maksā, un rakstīja man viņi katru vēstuli dubultā- vienu uz mājām, otru uz darbu...

ko tev ieteikt..nu, ja Tu nevari vairs vienoties ar Parexu, ka maksāsi viņiem, ja viņi tiešām beztermiņā tavu parādu ir pārdevuši prom..tad nu atliek katru menesi ieskaitīt kaut vai latu... jo tad Tu neesi ļaunpratīgā nemaksatāja, bet gan maksā pēc savām iespējām...
nezinu par parexu, bet dažām firmam ir 3 mēneši un tad ja arī paus konsuls nedabuj no Tevis naudu, tad ņem atpakaļ savu parādu
painteresējies pareksā, un ja negribi lai tev zvamna katru sestdienas rītu un modina atgadinot ka ir parāds, piezvani no stacijas telefona automāta:)

ja godīgi..kamēr nebiju so skaisto e mail saņēmusi ..nepakļāvos nevienam paus konsula termiņam, noklausījos tekstu..cilvēkiem taču arī alga jāpelna... un ieskaitīju reizi menesī to latu..un pagaidīju, kamēr mans parads no 160 atkal kļuva par 40 :)

L Likumsargs 25.09.2011

Latvijā, ja parāds nav cedēts (pārdots), tad pēc Civillikuma jums ir jāsadarbojās vienīgi ar kreditoru, nevis visādiem piedzinējiem. Šie piedzinēji Latvijā darbojās puslegāli. Viņu darba metodes vispār neatbilst nekādām likuma normām! Vajag viņiem atgādināt, ka jūs ziniet savas tiesības, pēc šādas sarunas viņi liks jūs mierā! Esmu ievērojis, ka šīs firmas parasti "tirda" tikai tos, no kuriem var kaut ko iegūt! Es sekoju jau 5 gadus šo firmu darbībām un esmu vinnējis visas tiesas prāvas pret šo firmu patvaļu. Trīs reizes, šīs firmas pat atgrieza maniem klientiem naudu, ko bija iekasējuši nelikumīgi!
Vajag zināt savas tiesības un tad šādi kantori jūs netraucēs!

G Gatis 27.09.2011

Man pirms laika bija. Sieva nomainīja darbu un līdz ar to arī telefonu (viņai parāds GE Money, kas gan tiek maksāts, tikai ar kavējumiem). Šie zvana man (nejauši biju nonācis viņu redzeslokā, jo biju kreditoram veicis pārskaitījumu no cita konta un nepareizi norādījis pamatojumu, līdz ar to šie, domādami, ka neesmu samaksājis, nodeva Pausam). Karoče, zvanīja tāda nervoza dāmīte, sauca sevi par juristi, bet runāja tādā bērndārznieka līmenī. Prasīja, lai iedod sievas telefonu, es šo protams pasutīju 3 mājas tālāk. Kad pateicu, ka es runāšu tikai pa tiešo tikai un vienīgi ar kreditoru un piedraudēju viņai vēl, ka būs ziepes par to, ka citu personu datus un parādus izpauž, pagalam uzvilkās, sāka bļaut. Tad sāka draudēt, ka sniegšot mani policijā par nepatiesas informācijas sniegšanu, uz ko es atbildēju, ka es nekur neesmu parakstījies par to, ka es viņiem sniegšu patiesu informāciju un viņi nav tiesībsargājošā iestāde, kurai es nedrīkstētu melot, šī pagalam aizsvilās, pat atteicās nosaukt, uz kurieni lai atzvana, ja nu es gadījumā pārdomāšot un gribēšot ar viņu runāt. :D