Paus Konsults - Draud

Sveiki!

Gribu pateikt par parādu piedziņu kompāniju SIA "Paus Konsults", nu neliek mierā, 04.03.2010 atnāca uz e-pastu vēstule no šīs kompānijas, rakstija DACE, ja Es nemaksāšu vairāk pa 5.00 LVL tad 08.03.2010 lietu nodos tiesai! Bet Es tak maksāju katru mēnesi ko viņiem vēl vajaga, jā maksāju pa 5.00 LVL jo man mēnesī ir tikai 90.00 LVL ienākumi man tak jāmaksā par dzīvokli un jādomā ko ēst. Man jau ir apnikuši viņu draudi, bažāz kur nevajag, draud ar cietumu ar konta bloķēšanu utt. Nedod mierīgi dzīvot!

Vai ir kādam līdzīgi, kā man?

N

A anzelika 22.02.2011

Man vairs nav nekads parads, bija tiesa, samaksaju visu ko pati atzimeju un bigam nebija toreiz ko atbildet, bet nu vini grib savu naudu atpakal. Bet vissmieglikakais ir tas, ka vini man prasa 680 lati pari, sita summa uzradijas no tiem 300 ls mistiskiem procentiem + procenti no sis summas uz so dienu !!! Es vispar esmu soka . Nu kur varbut tadi likumi, ka atlauj tadu visatlautibu valsti ?

Varbut kadam jau bija lidziga situacija vai pieredze ? Varbut ko ieteiksiet ?

Ieprieks paldies, un novelu visiem kam ir krediti tikt no tiem vala !

I Igors 11.03.2011

Sekojoši man ir ar šo firmu tadi pati situācija piestādīja rēķinu par laikā nesamaksātu Lattelekom rēķinu biju aizkavējis 3maksājumus 50ls jo biju izbraucis no LV, bet tiku nosūtījis garantijas vēstuli Lattelekom par to ka parādu samaksāšu, ko arī izdarīju. Sekojoši Paus konsuls man par šo aizkavēšanos uzlika soda naudu 50ls apmērā vai tad var uzlikt soda naudu tik pat lielā apmērā kada ir pamata summa?un kā ar viņiem vispār cīnīties? Ja kāds varētu man atbildēt būtu ļoti jauki mans e-mail [slēpt]@inbox.lv

E ES 11.03.2011

Tauta, ko Jūs ņematies ar tiem tirliņiem, sūtiet dillēs! Viņiem nav nekādu tiesību pieprasīt naudu no Jums. Tas, ka viņiem ir pilnvara no kreditora, lai aiziet noslauka pakaļu ar to, jo tā nav publiski ticama, līdz ar to šitādu utu darbība atzīstama sasakaņā ar CL par rīcību bez sevisķa pilnvarojuma, resp., par to arī ir CL pants.Bet atcerieties, ka parādi ir jāmaksāun centieties cik vien ir iespējams, vienoties ar kreditoru.

I Igors 11.03.2011

Es jau cenšos viņus neņemt vērā bet viņi zvana paziņām un radiniekiem neliek mieru pārējiem gimenes locekļiem vai tā vispār drīkst darīt? Ja es savu parādu ar Lattelecom esmu sakārtojis un visu nomaksāju?

E ES 11.03.2011

Nedrīkst tāviņi darīt, rakstiet viņiem vēstules, griežaties policijā, (protams, tas neko nedos, bet šie utis baid ās no varas orgāniem), grieežaties Valsts datu inspekcijā, Eiropas cilvēktiesību tiesā, da jebkur, ar viņiem jākaro ar viņu pašu līdzekļiem, galvenais, nekādā gadījumā nerādiet, ka esat nobijes utt.

V Vaņa 11.03.2011

STUDĒJIET LIKUMUS!
Nebūs problēmu ar piedzinējiem!
Jautājums par licences atņemšanu Paus Konsult jau tiek risināts! Jo vairāk sūdzību saņemsim par šo firmu, jo lielāka iespēja ir šī jautājuma virzībai!
Iesniegumus ar faktiem, kuri ir pierādāmi, sarunu ieraksti, draudu vēstules, sūtiet uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru!
Rīgā, K. Valdemāra iela 157, LV - 1013 ar atzīmi "Draudi"

S sirsnina 08.07.2011

Šīs firmeles uzvedība un runas veids ir briesmīgs. Paliku bez darba, un vairs nevaru maksāt 25ls mēnesī kredītu.Kad zvanīja man šī firma teicu, ka maksāšu, bet nevis 25Ls mēnesī, bet gan 10Ls mēnesī jo savādāk nebūs ko ēst.Pretīm saņēmu nevis cilvēcīgu atbildi, bet gan lamas un draudus no vienas(piedodiet) duņkas kas uz manis ļoti sliktā latviešu valodā bļāva un teica, ka nodos mani tiesai un pateiks ka es atsakos maksāt kredītu.