Paus Konsults - Draud

Sveiki!

Gribu pateikt par parādu piedziņu kompāniju SIA "Paus Konsults", nu neliek mierā, 04.03.2010 atnāca uz e-pastu vēstule no šīs kompānijas, rakstija DACE, ja Es nemaksāšu vairāk pa 5.00 LVL tad 08.03.2010 lietu nodos tiesai! Bet Es tak maksāju katru mēnesi ko viņiem vēl vajaga, jā maksāju pa 5.00 LVL jo man mēnesī ir tikai 90.00 LVL ienākumi man tak jāmaksā par dzīvokli un jādomā ko ēst. Man jau ir apnikuši viņu draudi, bažāz kur nevajag, draud ar cietumu ar konta bloķēšanu utt. Nedod mierīgi dzīvot!

Vai ir kādam līdzīgi, kā man?

N

B Baņkieris 04.03.2010

Natālija, varu Jūs nomierināt!
Neviens Jūsu kontu nebloķēs un cietumā neliks, jo Latvijā kontu var bloķēt tikai ar tiesas lēmumu. Latvijā par parādiem nedraud kriminālatbildība.
Turklāt visas šīs firmas drīkst traucēt tikai un vienīgi Jūs un tikai darba dienās no 8:00 līdz 17:00.
Pirmkārt Jūs pieļāvāt kļūdu, ka sākāt maksāt šai firmai, nevis kreditoram. Uzziniet vai šī firma ir cedējusi Jūsu parādu no kreditora. Ja ir cedējusi, kas ir maz ticams, lai uzrāda līgumu, ja nav cedējusi, tad Jums nemaz nav tiesiska pamata maksāt šai firmai, Jums ir jāmaksā kreditoram un nauda jāpārskaita uz kreditora kontu, nevis uz šādu firmu kontiem.
Otrkārt, ja viņi Jums draud, saglabājiet visus e pastus un vēstules un iesniedziet prasību Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centrā.
Jo aktīvāki būsiet, jo ātrāk valsts sakārtos likumdošanu attiecībā uz parādu piedzinējiem un šādas firmas ar šādiem pārkāpumiem varēs slēgt, atņemot licensi!
Telefonsarunas ir ieteicams ierakstīt, pirms tam protams brīdinot, ka saruna tiek ierakstīta, domāju pēc šāda brīdinājuma draudu vairs nebūs!
Varat pakonsultēties arī šeit: http://kreditnemeji.lv/

B Baņkieris 04.03.2010

Protama lieta, ka brēks lai maksā vairāk, jo Pausā strādā cilvēki ņoformēti kā individuālā darba veicēji un viņu atalgojums atkarīgs no "savāktās" naudas mēnesī, tāpēc jau arī brauc viršu!
Neraustieties un maksājiet cik varat, bet šitādas Daces sūtiet trīs mājas tālāk!

N Natālija 04.03.2010

Paldies Tev advokāt, palika vieglāk:)

N Natālija 04.03.2010

Es jau tai Dacei uzrakstīju e-pastu, lai 1dien gaida BEZ TABU

V valja 04.03.2010

Man ar ir parads, interesanti, kas bus, ja es nesamaksasu tos originali aiznemtos Ls50?

Cietuma neieliks, piespiedu darbu piespriedis?

uzrakstiet, kam ir pieredze.

Ka jus varat aizdot naudu bomzim, piemeram, kuram nekad nav bijusi paradi, bet kads izmanto vinja pasi.

Vai 18 gadigam studentam, kuram nav ienakumi?

Man liekas, ka Bez Tabu to vajadzetu izskaidrot.

K Kirstaps 05.03.2010

Nepiekritu, kāpēc visi aizstāv parādnieku - nemaksātāju ??? Nepildīt savas kredītsaistības tagad ir kļuvusi "modes lieta". Un atrodas 100 gudro konsultantu, kuri māca kā nemaksāt un ignorēt.
Jūs domājat ja kredīts ir izsniegts bez nodrošinājuma tad to var neatmaksāt? NĒ! Tāpat ir iespēja sniegt prasību tiesā par parāda piedziņu, pēc tam to nodot tiesu izpildītajiem, bloķēt kontus, ziņot darba devējam, lai ietur no darba algas utt. Tikai atceraties vienu ar katru šādu kreditora darbību jūsu parāda summa pieaug. Un beigās var gadīties kas 500 latu vietu vietā būs jāmaksā 1300.-

N Natālija 05.03.2010

Kristap netēlo gudro!!! Es savus kredītus maksāju visu laiku, un Tu losi, kas nesaproti kāda ir valsti situācija?! Mani atlaida no darba, laikam, ka Tevi! Un es sēdēju bez naudas un visu laiku maksāju godīgi. Parex banka lietu nodeva menešu laikā Paus konsultam, kaut Es runājos arī ar Parex bankas darbiniekiem, lai uz vienu mēnesi atliek kredītu, bet tie jau nenāca pretī.
Un Es maksāju arī parādu paus konsultam!!! Bet ja cilvēks maksā, tad nenozīmē, ka viņiem ir jādraud ar cietumu utt!!! Kristap pienāks tev grūti laiki tad Tu redzēsi!!

R rezēda 05.03.2010

Dīvaina gan ir loģika dažiem kredītņēmējiem. Citēju te viena iepriekš teikto: "Vispar es nesaprotu, ka var aizdot kreditu neparbaudot vai personai ir regulari ienakumi vai nav. Kaa Latvijas likumdosana to vispar atljauj? " KO TAD PATI ŅĒMI KREDĪTU, JA ZINĀJI, KA NEVARI TO ATĻAUTIES? Banka Tevi ievilka tumšā vārtrūmē, pielika nazi pie kakla un ar varu lika ņemt kredītu? Kad ņēmi, tad gan priecājies, ka neviens diži nepārbauda Tavu maksātspēju un ja nebūtu devuši, tad atkal justos apbēdināta. Vajag taču domāt ar galvu, ko var un ko nevar atļauties! Nekur pasaulē nav tāda kārtība, ka vari paņemt svešu naudu un to neatdot. Ja nu vienīgi no vecmāmiņas:))

N Natālija 05.03.2010

Rezēda piever žaunas!!! Man bija ļoti labi ienākumi!! Tu suka nesaproti, ka tagad visus atlaiž no darba!!!

Z Zieds 05.03.2010

Ja Tev, Natālija, bija ļoti labi ienākumi, nafig grābi kredītu???? Tagad kauc un siekalojas tie, kam savā alkatībā vajadzēja VĒL un VĒL un VĒL. Saskatās reklāmas un arī visu uzreiz grib. Ne jau mežā zem egles ar moidodiru dzīvoji, tā ka piever pati žaunas un MAKSĀ par visu.

N Nana 05.03.2010

Tieši pēc kontakta ar Paus Konsults darbiniekiem izlēmu ka parādu vairs neapmaksāšu vispār. Neprofesionāla, pretīga attieksme pret parādnieku. Lai ieskrienas. Algu saņemu draudzenes kontā.

N Natālija 05.03.2010

Zieds, Tev problēmas ar veselību?!

D DreamLV 05.03.2010

kaut kas traks gan parādniekiem gan piedzinējiem... tu samksā lielāko dalu un un pēc tam nav ko maksāt lai izbēktu no nepatikšanām pārslēdzu līgumu un sanāca ka neko nebutu maksājis un tā tik turpinās līdz vairs neparaktos un nav ko atņemt... cik cilvēku tik viedokļu bet kur tad ir tā īstā patiesība??? tie kas ir izglītoti domā ka ir aukstāki par tiem kam tādas nav bet nez kapec tie izglītotie nāk un prasa padomu neizglītotajiem???vai tur vai kā bet visi nonāk vienā situācija tā vai tā...

K Kirstaps 05.03.2010

Kādu jūs attieksmi gribat no parādu piedzinēja? Ka sūtīs jums apsveikumus dzimšanas dienā un cienās ar kafiju vizīšu laikos.
Ja būsi korekts un "profesionāls" viss beigsies ar jauku parunāšanu, jo katram ir 100 skaidrojumi kāpēc nemaksā un ne viena risinājuma, ko varētu darīt, lai atmaksātu parādu.
Naudas aizdošana nav labdarība un bizness.
Iedomājies Natālija tu aizej uz banku noliec depozītu 10 000.- Ls uz gadu pēc gada atnāc pakaļ naudai un procentiem, bet bankas darbinieks Tev atbild: " Atvainojiet diemžēl mēs jums nevarēsim naudu izmaksāt. Mēs šo jūsu naudu aizdevām Sanitai, bet viņa neatdod. Mēs šobrīd nodevām kredītu atgūšanai, bet viņa nemaksā, izdomā, visādas atrunas un klaji mūs ignorē. Kad atgūsim šo Jūsu naudu mēs jums piezvanīsim."
Kāda būtu Tava reakcija?
Banka naudu nezīmē, tā aizdod to naudu, kuru viņai ir uzticējuši investori.

B Baņkieris 05.03.2010

Viss jau te ir pareizi pateikt, ka parāds ir jāatdod!
Runa jau neiet par ļaunprātīgu nemaksāšanu, bet gan par to, ka bankas nenāk pretī tad, kad parādniekam grūtības radušās.
Uzskatu, ka kreditori rīkojās nepareizi nododot uzreiz šādas lietas piedzinējiem, jo viņi taču redz, ka regulāri maksāju un pēkšņi darbu pazaudēju un tad sākas uzbraukumi. Maksājiet, maksājiet! No kā maksāt? Es zinu izeju! Jāiet zagt! Un drīz tas sāksies, kad kļūs neciešams.
Esmu ievērojis, ka piedzinēju nagos nokļūst tie, kas pirms tam regulāri un kārtīgi maksājuši kreditoram, vienkārši tagad dažādu apstākļu spiests nevar nomaksāt. Ar ļaunprātīgiem nemaksātājiem pat piedzinēji "nekrāmējas"! Lūk tos vajag audzināt!
Es jau neprasu lai man piedzinējs cienātu ar kafiju vai sveiktu dzimšanas dienā, bet prasu tīri cilvēcīgu attieksmi. Bet ja Paus Konsult darbiniece mani var nosaukt par zagli, par to var arī tiesāties. Pagaidām mūsu valstī cilvēku par zagli var nosaukt tiesa, nevis šitās smirdīgās firmeles darbinieces, kuras iet jebkādus ceļus lai tikai pēc iespējas vairāk izsistu no cilvēka, bet padomāt ar savām smadzenēm, ka cilvēkam vienkārši nav ko maksāt, nevar, jo smadzenēs ir viena rieva un tā pati no cepures!
***********************************************************************************************************
NEŅEMIET PIERĒ VISUS ŠITOS PIEDZINĒJUS!
JA IR PROBLĒMAS AR AIZDEVUMU ATDOŠANU, VIENKĀRŠI RUNĀJIET AR AIZDEVĒJU, GAN JAU SARUNĀSIET. GALVENAIS IR NEKLUSĒT, LAI AIZDEVĒJS REDZ, KA JŪS DARBOJATIES, NEVIS IZVAIRĀTIES NO VIŅA!
PAGAIDIET, SAEIMĀ TIEK IZSTRĀDĀTS LIKUMS, KURŠ ŠOS RIJĪGOS PIEDZINĒJUS IEROBEŽOS. VARU PAT PATEIKT, KA MAKSIMĀLĀ SUMMA KO PIEDZINĒJA VARĒS PERASĪT PAR SAVIEM PAKALPOJUMIEM BŪS 12 LATI!
Uz šodienu visi šie piedzinēji rīkojas nelikumīgi un izmanto to, ka jūs nepārziniet likumdošanu. Nav viņiem juridiska pamata prasīt lai jūs naudu skaitītu uz viņu rēķinu. Uz kāda pamata? Līguma jums ar viņiem nav, viņu pakalpojumu ir apmaksājis aizdevējs. Jūsu uzdevums ir naudu maksāt uz aizdevēja kontu!

G Gatis 05.03.2010

Redzi, Kristap, tajā brīdī, kad tu aizej uz banku nolikt depozītu, tu kļūsti par tādu pašu spekulantu kā banka un tu ar savu naudu riskē tāpat kā banka. Ar savu naudu pats esi veicinājis kredītu bumu un līdz ar to arī šo krīzi. Es nekad neaizdotu savu naudu bankām, kas tik bezatbildīgi rīkojas, kā tas notika treknajos gados. Līdz ar to arī banka ir atbildīga, kam to naudu aizdod. Vienkāršāk izsakoties - šajā gadījumā investori arī ir lohi, uzticot naudu bankām, kas apzināti grauj valsts ekonomiku un visus, arī sevi, slīcina.

D DreamLV 05.03.2010

protams ka jāatdot parāds! bet tas nav tik vienkārši kā izskatās! es aiņemos no big bankas 500 ls un jāatdot 2 gadu laikā 700 ls pāri ar procentiem bet smaksāju apmēram pusi un darbs izbeidzās... lai nebutu nepatikšanas viņi paši piedāvāja pārslēkt līgumu un sanāca tā ka neko nebutu maksājis un to sauc par pretīmnākšanu??? ja tev nekā nav un sēdi uz cita kakla...

I ingucis 08.03.2010

man ari ar viniem nav iespejams vienoties, vini man pieprasa, lai menesi maksaju vismaz 50 ls, bet teicu kad varu maksat tikai 10Ls, jo mazi ienakumi.un tapec neko neesmu vel viniem maksajusi.man jau zvanija un draudeja ar kriminaallietu par krapshanu.runas veids par telefonu ir vienkarshi briesmiigs!!!

K kikii 12.03.2010

Par Paus ... tikai varu pateikt negatīvas atsauksmes... Man bija situācija, ka mans parāds tika nodots viņiem. Zvanītājs bija vīrietis, vārdu neatceros... viņš pat nekaunējās pateikt, vai pilsētā, kur dzīvoju, vispār ir banka!!! Normāli runāt vispār neprata, tikai draudēja.
p.s. parādu esmu nomaksājusi, ne Pausam... un pilsēta ir viena no lielākajām LV.
Izturību!!!

A anzelika 22.02.2011

Labdien Visiem ! Man ari kaut neizbeigt attiecibas ar Big Bank. 2008 gada panemu 300ls(nemu prieks operacijas), pec operacijas mainiju dzivesvietu, zaudeju darbu. Nemaksaju, jo nebija no ka. 2009 gada man atnaca vestule no tiesas. Tur bija rakstits ka Big pieprasa no manim pamatsumma -300, likumiskie procenti 68, tiesas izdevumi -27, un vel kaut kadi procenti 300ls. Tur bija minets, piekritu, nepiekritu, daleji piekritu vai parads ir apmaksats . Es atzimeju daleji piekritu un mineju visus, iznemot tos mistiskos procentus vel 300ls . Pec tam atkal atnaca vestule no tiesas, ta ka Big nav sniedzis nekadu atbildi, lieta tiek izbeigta. Bet es apmaksaju visu ko mineju tiesas lapina, sanaca 395 ls. Bet vel pec pusgada, man sak sutit e-pastus Creditreform, Lindorff, Pauls Konsult. Es visiem viniem sutiju maksajuma orderi, un vini pazuda uz laiku, bet pec laika atkal uzrodas un viss sakas no jauna . Vini man raksts draugiem.lv, inbox.lv, zvana radiniekiem un kaiminiem !!! Tagad uzradas jauns izsitejs - SIA WOLMARIA FK. Es nosutiju atkal maksajuma orderi, un sanemu tadu atbildi:

Labdien !

Nosūtīju bankai pieprasījumu par Jūsu lietas sīkāku skaidrojumu un Jūsu atsūtīto maksājuma uzdevumu.

Bankas atbilde: saskaņā ar Civilprocesa likumu tiesas lēmums izbeigt tiesvedību lietā, kur iesniegts pieteikums piespiedu izpildei brīdinājuma kārtībā, neparedz saistību izbeigšanu un Sabiedrībai joprojām ir prasības tiesības par visu parāda summu.
Lūdzam, Jums pašai sazināties ar banku.Bankas kontakttālruņi:
Parādu piedziņas speciāliste Linda Zvīgule nr. 67788809
Bankas kopējais nr: 67788807