www.sudzibas.lv Paukes SIA Neizmaksā algas

Paukes SIA - Neizmaksā algas

Labdien, Vēlējāmies pabrīdināt cilvēkus, kas vēlētos iet strādāt šajā ZS Alojas novadā. Esiet uzmanīgi, jo solītā nauda netiek maksāta. Un ja būsiet atradis citu darbu, tad nekādā gadījumā nedrīkst par to saimniecei teikt, jo tad jums neizmaksās ne centu. Ikmēnesī algas regularitāte nav nekāda. Pēctam kad pēc nepieciešamības tiek jautāts lai aprēķina un izmaksā visu algu, jo tā ir nepieciešama. Saimniece ignorē, neceļ telefonu un protams neko nesamaksā. Uz visiem strādniekiem skatas "no augšas". Saimniecībā tiek vērptas iekšējās intrigas. Darba organizācija nav nekāda. Jus jebkurā brīdī var raustīt gan pie lopiem, gan uz traktora darbiem, gan saimniecei malku sanest un saimnieces meitai mašīnu nomazgāt. Ja nepareizi pasmaidīsiet saimnieces meitai, - atkal būsiet sliktais. Ja tas netiek darīts, tad būsiet sliktais strādnieks, un atkal par to nesamaksās naudu. Solīt sola, taču nekā. Strādājot šajā saimniecībā paliksiet bez nerviem un naudas. Esiet uzmanīgi!