www.sudzibas.lv Patix mēbeles Zema kvalitāte, neatbild uz sūdzībām

Patix mēbeles - Zema kvalitāte, neatbild uz sūdzībām

Izgatavo nekvalitatīvas, bet dārgas mēbeles no skaidu plāksnes materiāla. Uzstāda pa roku galam. Izgatavo tāpat. Vienai no skapja Atviltnēm pamatne nebija pieskrūvēta, vien "piediegta" ar nagliņām. Meistaru neatsūtīja, meistara vietā pa pastu atsūtīja skrūves, par kurām pašiem bija jāpiemaksā, jo pasta pakalpojumi nebija apmaksāti pilnā summā. Uz sūdzībām neatbild. Skapim izgāzušās no eņģēm durvis - knapi gadu pēc tā iegādes. Durvis ļoti smagas, bet eņģu tikai 3, - skaidu plāksnē tās durvju svaru nespēj noturēt. Esam atstāti likteņa varā, jo, kā jau teicu, uz pretenzijām neatbild.

C

E eliva 23.01.2018

Pilnībā piekrītu šai sūdzībai. PATIX, tagad DEEP INSIDE, iepriekš PK 34 un VANESA - cena pavisam neatbilst kvalitātei! Uzņēmums, cenas ziņā, pretendē uz augstas kvalitātes mēbeļu izgatavotāju, bet patiesībā ir ļoti neprofesionāls mēbeļu projektētājs un mēbeļu izgatavošanas spekulants (mēbeļu izgatavošana uzņēmumam ir ārpakalpojums). Par montāžu var rakstīt atsevišķu sūdzību. Garantijas pieteikums, protams, paliek bez atbildes. Uzņēmuma darbība pašlaik ir apturēta, jo ir parāds VID. Esiet modri pasūtot mēbeles, bet labāk to nedariet vispār!