www.sudzibas.lv Pastelle Friziera pakalpojumi

Pastelle - Friziera pakalpojumi

Nopirku Cherry atlaižu kuponu frizira pakalpojumiem (krāsošana, griešana, veidošana) šajā salonā. Pierakstīja pie TOP meistares, kura izrādījās jauna praktikante, ar krāsu matos nosēdēju stundu, kad palūdzu, lai izskalo, frizierīte teica, ka esot tikai aukstais ūdens... Pusstundu šļakstināja manos matos auksto ūdeni, kamēr ēsd ierosināju uzsildīt ūdeni kaut tējkannā... Krāsa sanāca stipri tumšāka, nekā biju lūgusi, bet pilnai laimei vēl griezumu uzradīja kā no tālajiem 80-tajiem, kā "Kantora 04" solistam... Tik sabojātu dienu sen nebiju piedzīvojusi, nezinu, ko ar jauno griezumu iesākt, jo vēl īsākus griezt negribu... Un ja kaut viens no pārsmalkā salona būtu atvainojies!

Y