www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilcienu aizkavēšanās

Pasažieru vilciens - Vilcienu aizkavēšanās

Jau kārtējo reizi vilciens no Lielvārdes (13:28) uz Rīgu aizkavējas! Ļoti nepatīkami, jo, ja vilciens izbrauc precīzi, tad arī darbā es ierodos precīzi, bet ja kavē, tad kavēju arī es darbu, par ko man var priekšnieks uzlikt sodu un šaubos, ka kādam interesē, ka vienkārši mans vilciens aizkavējas. Es nesaprotu, kas tā par nesakārtotību! No konduktoru sarunas sapratu, ka vilciens no Rīgas, kurš brauc uz Aizkraukles pusi vienkārši brauc pa to ceļu, pa kuru ir jābrauc manam vilcienam, tādēļ bija jāgaida 10 minūtes, lai vilciens pabrauc garām. Es saprotu, ka remontdarbi utt, bet tad rakstiet, ka ir izmaiņas, pat niecīgas 10 minūšu izmaiņas. Varbūt jums niecīgas, bet man milzīgas, no kurām man var būt lielas problēmas un naudas sods! Bet nu kuram gan tas interesē, ne?

E

Dainis 17.07.2018

''Bet nu kuram gan tas interesē, ne?'' Esat apķērīga!

WТF 17.07.2018

Tas man vispār neinteresē!

M miroslava 17.07.2018

Ej paraudi stūrī. Ja zini, ka regulāri kavē, tad ņem to vērā. Kur tad jūs strādājat, ka darbs pēc pusdienlaika sākas?

I Ilmars Kalnins 17.07.2018

Jebkads sabiedriskai transports var kavēt, viņš nedrīkst aizbraukt ātrak, bet kavēt var, jo primārais ir drošība un pēc tam viss pārejais

L Lietotajs47 21.07.2018

Plkst. 13:15 ir cits vilciens no Lielvādes. Jā jums "var būt lielas problēmas un naudas sods!" kāpēc nebrauciet ar to? Tikai 12 min. starpība, bet viegli varētu risināt jūsu LIELU PROBLEMU. Iziet no mājas 15 min. agrāk vai nu saņemt sodu no darba devēja: grūta izvēle! Labāk turpināt braukt ar pedējo iespējamo vilcienu un sudzēties par "niecīgam 10 minūšu izmaiņam."

E Elīza Sve 24.07.2018

Pārbaudiet informāciju piems drukājat komentāru! Tāda vilciena vairs nav