www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilciena vagona neatbilstība

Pasažieru vilciens - Vilciena vagona neatbilstība

Labdien
Pagājušo svētdien bija tas gods braukt ar modernizēto dīzeļvilcienu.
Ieejot vagonā lai apsēstos mani pārsteidza ejā starp krēsliem pie griestiem piestiprinātie monitori, kas manuprāt ir par zemu novietoti.
Esmu 198cm garš cilvēks, kam nebija iespēja nepieliecoties vai neatsitot galvu brīvi iziet pa eju.
Te rodas jautājums vai ir kādi normatīvi vai standarti, kas reglamentē konstrukciju izvietošanu intensīvas cilvēku plūsmas ejās?
Kaut vai brīdinājumu simbolikas izvietošanu par zemu esošā priekšmeta kas brīdina.
Pie tam šis taču nav lēts dīzeļvilcienu modernizācijas projekts! Vai inženieri kas projektēja šo vilcienu būs šīs nianses palaiduši garām!

Ar cieņu,
PV klients

G Ghenghis 19.05.2016

...un tapec ka esi 19 cm garaks par videjo viriesa garumu Latvija LDZ jauzbuve specials vagons ipasi tev, jo pieliekt galvu prasa neiedomajamu piepuli un rada neizmerojamas ciesanas. Brinums ka neesi LDZ iesudzejis Eiropas cilvektieibu tiesa par goda un cienas aizskarsanu jo tadi unikumi ka tu tacu ir svarigakais kas jebkura projekta planosana ir svarigakais!

Ventilators 19.05.2016

Droši vien ka ir kādi standarti.

Bet nu zini, tas ir tāpat kā ar ceļa zīmēm uz ielām. Neviens jau īsti nezina/ neinteresējas, kādi ir noteikumi par ceļu zīmes novietošanu. Kad koki aizsedz ceļa zīmes, vai vnk stulbā vietā noliktas :) Kaut kur jau kādam papīram ir jābūt.

Latviešu tautas 19.05.2016

Un ka starppilsētas autobusā ar griestiem?