www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vilcienā aizliegts runāt pa telefonu??????

Pasažieru vilciens - Vilcienā aizliegts runāt pa telefonu??????

Izmantojot pasažieru vilciena pajalpojumus 07.07.18. , braucot ar vilcienu Rīga - Sloka, kas no Rīgas izbrauca plkst. 12.16, kontroliere nr. 166, man aizrādīja, ka es traucēju citus pasažierus runājot pa mobīlo telefonu, sakot, ka savas problēmas esot jāarisina mājās. Turklāt neviens pasažieris neteica ka es kādam traucēju. Vai tā ir normāla darbinieces rīcība? Katru dienu braucu ar vilcienu uz Rīgu no slokas un atpakaļ, neviens kontrolieris nav aizrādījis ka cilvēki runā pa telefonu. Šī kontroliere nr 166 nav piemērota savam amatam, ja uzdrīkastas manas telefona sarunas laikā man pie auss skaļi kliegt lai lieku telefonu nost un runāju mājās. Atlaist tādu darbinieci vajadzētu!

In

Dainis 07.07.2018

Ja esat viena no tiem pasažieriem , kas sabiedriskajā transportā paaugstinātā tonī mīl risināt savas privāta rakstura problēmas, tad kontroliere pareizi darīja, citiem nav jūsu murgi jāklausās.

Likumsargs 07.07.2018

Biju šajā vilcienā un biju liecinieks visam notiekošajam.
Jūs vagonā neesat viena un jūsu saruna var traucēt apkārtesošajiem.
Konduktore rīkojās pareizi, aizrādot, jo jūs traucējat citiem pasažieriem. Pasažieru pārvadājumu noteikumos ir teikts, ka nedrīkst traucēt citiem pasažieriem.
Tas, ka neviens pasažieris jums neaizrādīja nenozīmē, ka jūs nevienam netraucējat.
Konduktore jums piegāja klāt un aizrādīja, jūs runājāt pārāk skaļi un ar savu runāšanu traucējāt citiem, konkrēti man un es palūdzu konduktorei, lai jums aizrāda, jo saimnieks vagonā un par kārtību vagonā atbild konduktors. Viņa jums nekliedza, bet pieliecās un palūdza.
Ne jūs šo cilvēku pieņēmāt darbā, ne jums lemt par atlaišanu!
Nākamreiz es personīgi pienākšu jums klāt un atņemšu telefonu un vēl pa muti iedošu, jo tik lecīgu cilvēku redzēju pirmo reizi!

Sa Sanita54 07.07.2018

Pilnīgi pareizi. Tādas pat situācijas veidojās arī veikalos pie kases. Pirmais runājot pa telefonu, pat neatzīmē savu preci, līdz ar to pārdevēja pieskata cita cilvēka preci, ja tiek aizrādīts, lai nerunā pa telefonu vismaz pie kases, tad ir vainīga kasiere. Šāda cieņa ir no pircējiem. Pēc tam ir vēl sūdzības par to, kad kasiere nesasveicinās ar pircēju.

Go Godīgais. 29.07.2019

Sievietei sist pa muti?

Pa pagpag 09.07.2018

okei, neļausim Tintes kundzei pa mobīlo... bet ko darīsim ar jaukajiem "deutsche touristen" kuri spiedzīgā balsī bļauj no viena vagona gala uz otru: "Gottfried Gooottfried, kommen se bitte, hier ist ein frei platz für Dich!" un pēc tam tarkšķ savā mēlē viens ar otru tik skaļi tā ka ausis tirkšķ, un Majoros viss vagons aplaudē kad šie beidzot izkāpj...
Kontroliere arī viņiem aizrādīs vai 166 kundzei no viņiem tomēr "ļipa trīcēs"?!? :-D

Likumsargs 10.07.2018

Ja konduktors uzskatīs, ka traucē, vai arī kāds palūgs, protams, ka aizrādīs!
Konduktoram visi pasažieri vagonā ir vienādi, neatkarīgi no valsts piederības un ādas krāsas!

Ol Olav 14.08.2019

Par to, ka konduktore bļauj ausīs varat rakstīt sūdzību, par balss aparāta bojāšanu. Jūs tiešām savas privātās lietas apspriedāt citu klātbūtnē? un cik skaļi?

hartijs 14.08.2019

Es reiz no mikriņa izmetu pasažieri laukā, un bez sirdsapziņas pārmetumiem. Lai bļaustās ārā.

Ce ceec35 14.10.2019

Sveiki,

Es esmu vientuļa vientuļa dāma, man ir prieks ar jums šeit iepazīties, vai mēs varam labāk iepazīties viens ar otru? Lai iegūtu vairāk informācijas par mani un manām fotogrāfijām, varat rakstīt man tieši uz manu e-pastu {[email protected]}

Paldies par jūsu laiku

Tavs jaunais draugs