LV RU
www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Valodas nezināšana

Pasažieru vilciens - Valodas nezināšana

Braucot ar starptautisko vilcienu Rīga-valga piedzīvoju kaunu par mūsu konduktori. Kā var nezināt angļu valodu strādājot ceļa posmā kur brauc tik daudz ārzemju tūristu? Kad pasažieri viņai kaut ko jautāja, viņa pagrieza muguru un pateica "es neko nesaprotu, ko viņi tur runā", tiešām kauns par tādu servisu. Labi, ka vagonā bija valodu zinoši Latvijas pilsoņi, kas arī palīdzēja iziet no situācijas, paldies viņiem un liels kauns par Latvijas pasažieru vilcienu. Cerams, ka a/s pasažieru vilciens turpmāk šajā posmā novirzīs darbiniekus, kas kaut nedaudz prot angļu valodu.

V

Komentāri (11)

Z zita2 08.08.2018

Ieteiktu jums tikt vaļā no sava kauna ;)

Kolta 08.08.2018

Konduktorei ir noteikti tikpat labas angļu valodas zināšanas kā mūsu valsts prezidentam.

Ventilators 08.08.2018

Tik pat ļoti tā valoda nepieciešama ziemas periodā, kad viņu praktiski nav nemaz. Tik siltā vasaru neviens īsti negaidīja, līdz ar to silts pieaugums jebkurā gadījumā.

Ja tik bieži brauci šajā posmā un domājams ne pirmo gadu, noteikti redzi cik bieži mainās šie cilvēki. Praktiski nemaz. Tas nozīmē "Maximas"/ "Rimi"/ "RS" variants, kas par tādu naudu strādās, tas arī tur atradīsies. Saucamie "stažieri" nepaliek ilgi. Nostrādā savu laiku un pat lielākoties ir forši cilvēki, jauni.

Tu pats saprati ko uzrakstiji? Vārdu caurveders!

" Парадокс!
08.08.2018 13:35
Из страны пачками валят граждане-латыши, а неграждане-русскоязычние остаются здесь, содержат государство на свои налоги, хлебают эту жизнь полной ложкой, да еще и выслушивают от депутатов-нациков оскорбления! Может поэтому и стало так сложно получить гражданство ЛР, чтобы было кому тут содержать чиновников? А то вдруг и неграждане "утекут"! "

Оккупант 08.08.2018

И выслал его Господь Бог из сада Едемского, чтобы возделывать землю, из которой он взят.

" shura2
08.08.2018 14:25
Интересно, до латышей когда нибудь дойдет, что валят они в первую очередь из-за неспокойной политической обстановки, которую сами создают?
Или насрать соседу, а потом удивляться почему все плохо это нормально? "

C critical thinker 08.08.2018

nez, vilcienā Madride-Lisabona (ja tāds ir) arī diez vai kāds mācēs angliski. protams, ir jauki, ja tāda ekstra pieejama, bet tā nav nekāda starptautiska norma. un kāpēc tieši angļu? varbūt franču? spāņu?
bet tā nu ir, mazas tautas uzskata, ka viņām nez kādās valodās jārunā, lielās nospļaujas un iztiek ar roku žestiem

C critical thinker 08.08.2018

japāna, dienvidamerika utt utjpr... tālu tiksiet ar savu angļu...

Likumsargs 09.08.2018

Ar ko tagadējie laiki atšķiras no PSRS laikiem?
Toreiz mums spieda krievu valodu mācīties, tagad mums spiež angļu valodu mācīties!
Katrs sevi cienošs tūrists vismaz pamatfrāzes iemācīsies.
Kāpēc ar mani Eiropā neviens nerunā latviski? Tad kāpēc Latvijā man jārunā angliski?
Pareizi saka, latvieši ir kalpu tauta un vienmēr cenšas kādam izpatikt!

M MohawkUshanka 10.08.2018

Jo latviešu valoda nav ne tuvu tik izplatīta, tajā nerunā vairāk nekā ceturtdaļpasaules.(Ieskaitot tos, kuriem tā ir mātes valoda, kā arī tos, kuri to ir iemācījušies.) Bet Jūs droši variet latviski runāt citās Eiropas valstīs. Tas nav aizliegts!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes