www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Vai vilcienus vakaros kurina?

Pasažieru vilciens - Vai vilcienus vakaros kurina?

Vai pasažieru vilcienus vakaros vispār kurina?
Vakar, 17. janvārī, braucu ar vilcienu plkst. 21.34 no Rīgas uz Jelgavu.
Līdz Jaunolainei vilciena radiatori vēl bija puslīdz remdeni, bet loģiski, ka siltumu dižu tie nedeva, bet nu varēja izturēt.
Pēc Jaunolaines sildītāji tika vispār atslēgti, līdz ar to sēžot ziemas mētelī un ziemas zābakos pie Ozolniekiem jau bija tik auksts, ka sala kājas, par pārējo ķermeni vispār nerunājot.
Līdz ar to rodas jautājumi:
1) vai es maksāju Ls 1,35, lai vakaros, braucot ar vilcienu, saltu un bojātu savu veselību?
2) vai Latvijas Pasažieru vilciens man apmaksās manus ārstēšanās izdevumus, kas radušies braucot vilceinā pie nepiemērotiem apstākļiem?
3) vai monopoltirgus ir iemesls, lai vakaros nenodrošinātu tādus pašus apstākļus kā tajos laikos, kad vilciens ir pārpildīts, jo tajos laikos vilciena radatori ir tādi, ka tiem knapi var pieskarties un visu ceļu.

Likumsargs 18.01.2012

Nu no sākuma būs jāpierāda, ka jūs vispār braucāt šajā vilcienā!
Cik man zināms, tad vagonu apkuri regulē termostats, kurš elektriskajos vilcienos ir noregulēts uz +15 grādiem.
Sūdzību vajag rakstīt a/s"Pasažieru vilciens" nevis šeit!