www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Tehniski bojājumi un nepilnības

Pasažieru vilciens - Tehniski bojājumi un nepilnības

Es gribētu zināt, kad pēdējo reiz ir pārbaudīti stopkrāni un stop pogas, jo viņas nestrādā! Konduktore pat nevarēja ar pirmo un otro reizi noraut stopkrānu - sajūta, ka plombas nav pārbaudītas kopš vilcienu uzbūvēja!
Man arī žēl konduktores, jo viņai būs jāraksta paskaidrojums, kāpēc viņai nācās noraut stopkrānu, kurš nestrādāja!
Situācija nežēlīga! Tātad, braucu uz Rīgu, iekāpju stacijā viļāni, man līdzi divi koferi, ar pirmo es iekāpju vilcienā, otru man palīdz iestumt iekšā mamma, un turpat uz perona pie pašām durvīm (apkārt citu cilvēku šīm durvīm nav) , mazais 4 gadīgais brālis gatis, kurš stāv ar milzīgu melnu lietussargu! Mamma mani fiksi apskauj un pēkšņi viņas priekšā durvis aizverās! Mēs uzreiz spiežam pogu atvērt durvis! Protams nestrādā, es skatos gatis sāk panikā raudāt, viņš ir viens pats, mašīna aizslēgta, atslēgas pie mammas, viņš ar savu lietussargu un nesaprot kā viņu vienu pameta! Es sazvanu 1188, lai savieno ar viļānu stacijas dispečeri, lai viņa pienāk pie bērna un sagaida, kad es sazvanīšu kādu, kas viņu savāks! Kā jūs domājat? ! Tāda nav! Un nav kam pazvanīt, kas minūtes laikā var pienākt pie bērna, un kur likties manai mammai, kuru ved uz nākamo staciju! Labi, ka bija meitene vilcienā, kurai mamma stāvēja uz perona, gatis uzreiz pieskrēja pie viņas lūgt palīdzību un viņa ar visu bērnu brauca uz nākamo staciju pakaļ manai mammai!
Kāds stress bērnam, a kāds man! A kāds manai mammai izkāpjot stacijā, kur nezin vai savāks kāds!
Pats labākais šajā stāstā ir tas, ka nestrādā nekas no avārijas līdzekļiem, ne pogas ne stop krāns, kā tas ir iespējams! Kas to apseko un kuram inspektoram vajag rājienu? !
Un nebija pat brīdinājuma signāla, ka durvis aizverās! Kāpēc? !?
Derētu arī videonovērošana kait pie ieejas vilcienā!
Un vaitad mašīnists nepamanīja, ka pie durvīm pēdējam vagonam bija viens pats puika ar milzīgu lietussargu? Pilnīgs vāks!
Liels paldies konduktorei, ka viņa noreaģēja un norāva krānu, kurš tāpat nestrādāja, bet pasažieru vilcienam iesaku ieviest kādus efektīvus līdzekļus kas spētu tomēr atvērt durvis pat ja sekundi atpakaļ tās ir aizvērušās!
Un liels paldies meitenes mammai, kura arī nepameta mūsu gati un mammu vienu pašu, katru savā stacijā!
Pēdējā reize, kad izmantoju vilcienu! Pēdējā!
P. S. Pēc mašīnista domām, manai mammai nevajadzēja manu čemodānu ienest līdz pēdējam pakāpienam, viņš saprata, ka mamma brauc līdzi! Nu bet mīļais vīrieti! Bērns viens pats uz perona neko tev neizsaka pie pēdējā vagona durvīm!?
Psc, a ja neviena nebūtu kam pienākt klāt, jo es tur redzēju dažus vecus večukis-iemetējus, ko viņi padzēruši palīdzētu?
Man likās, ka man sirds apstāsies, jo es uzreiz iedomājos kā jūtās gatis! Un tā pat nav vieta, kur mēs dzīvojam! Viņš nevar pats aiziet kaut kur pie kāda zināma cilvēka!
Un kā var nebūt vismaz uz to laiku, kad ienāk vilciens stacijā, dispečeris, kurš seko visam līdzi! Un pat nebija kam pazvanīt, tur neviena nav! Vārdu trūkst!

C critical thinker 15.05.2018

nu, mašinistam nav jāzīlē, kas tie par puikām stāv uz perona.

par durvju aizvēršanas brīdinājumu nezinu, nelietoju lv vilcienus. gan jau, ka jābūt tādam. bet vispār drošāk ir apskauties uz perona pirms iekāpšanas.