www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Smaka renovētajos dīzeļvilcienos

Pasažieru vilciens - Smaka renovētajos dīzeļvilcienos

Prieks, ka beidzot sākuši kursēt modernizētie dīzeļvilcieni. Tomēr izbaudīt tos var tikai ar grūtībām, jo izmantoto materiālu smaka tajos joprojām ir tik ļoti kodīga, ka pēc stundu ilga brauciena tajā ir slikta dūša un pus dienu asaro acis. Ventilācijas (gaisa kondicionēšanas) sistēma netiek darbināta un lietus laikā logu atvērt arī nav īsti prāta darbs. Tāpēc nākas braukt toksiskā vagonā ar aizsvīdušiem logiem. Vai tā būtu uzskatāma par normu?
Tāpat man ir ieteikums uz salona durvīm uzlīmēt milzīgu norādu uz pogu durvju atvēršanai. Esmu novērojis, ka teju katrs 3. Pēc pieraduma, mēģina ar lielu piepūli atvērt tās durvis manuāli. Tādā garā nepaies ne ilgs laiks un mehānisms būs sabojāts.

R

Latviešu tautas 17.08.2016

Izeja? Braukt ar autobusu? Jūs domajiet ka "Pasažiru vilciens" samazinājā tarifus un pacels ertibas līmeni? Naivie cilvēki...

R ReLu 18.08.2016

Nebūs gan īsti risinājums. No manas pilsētas kursē teju tikai mikroautobusi, kuri gariem cilvēkiem ir nenormālad mocības, jo sēdekļi ir tik tuvi, ka starp tiem knapi papīra lapu var iebāzt.
Turklāt ar vilcienu ir ātrāk un daudz izdevīgāk - pērkot mēneša abonementu ar vilcienu var ietaupīt 50€. Turklāt, ja vēlies nodrošināt vietu "mikriņā", tad biļete uz rīta/vakara reisiem jāiegādājas vairākas dienas iepriekš, par ko tiek piemērota komisijas maksa. Beigās ietaupījuns kr visi 100€.
Runa ir par principu - ja reiz manis nopelnīto naudu izmanto, piemēram, vecu vilcienu renovācijai, tad tas jādara pienācīgi un kvalitatīvi. Ne velti ir teiciens "Septiņas reizes nomēri, vienreiz nogriez". Ir grūti nepārnest attiecīgo līdzekļu nesaimniecisku izmantošanu.

Latviešu tautas 18.08.2016

НЕ ХОТИТЕ ЕЗДИТЬ В УДОБНЫХ И ЧИСТЫХ АВТОБУСАХ - НЮХАЙТЕ ИЗ ВАГОННОГО СОРТИРА!

Sardele 24.08.2016

Vladlat: turpini vien ostīt savējo.

R ReLu 23.08.2016

Nedomāju, ka autobusi ir diži tīrāki. Un ērtāki, vismaz man, pilnīgi noteikti tie nav. Kas gan var būt patīkams, sēžot kā siļķēm mucā? Turklāt ne vienmēr autobuss ir alternatīva.
Starp citu - kā Jūsu kliedzošo komentāru var attiecināt uz sākotnējo ierakstu?

Latviešu tautas 23.08.2016

Reisi Sigulda-Rīga-Sīgulda, Cēsis-Rīga-Cēsis un parējie sztarppilsētas autobusi tirāk gan! Tur kursē SETRA un Mersedes.

Latviešu tautas 24.08.2016

Es neizmantoju PV pakalpojumus: man ērtāk lietot starppilsētas autobusu pakalpojumus!

Latviešu tautas 24.08.2016

ReLu! Kādā lāču kaktā Jūs dzīvojat?