Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Šodien, 28.11.2023. Otrdienā, vilciens Jelgava-Rīga, kas atiet pēc saraksta 7.15 no Ozolnieku stacijas bija nenormāli pārpildīts, jo atbrauca 4 vagoni nevis 6. Vilciena pienākšanas laiks Rīgā ir ap 8 no rīta, kas ir darba laika sākums vairākumam cilvēku, tāpēc vagonu skaits nav pietiekošs, cilvēki stāvēja kājās, jo nebija nevienas brīvas sēdvietas jau no Jelgavas un cukurfabrikas stacijas. Es un citi cilvēki atrada vietu tikai Starpvagonu telpās, kur tagad ziemā nenormāli pūš un nav pat kur pieturēties. Skaidrs, ka nākamajās pieturās, it īpaši olainē, kur ienāk ļoti liela cilvēku plūsma, situācija jau bija neciešama, cilvēki nevarēja normāli izkāpt vajadzīgajā pieturā, jo katram cilvēkam pat nebija kur apgriezties, vieta tikai kājām... Apbrīnojami ir tas, ka vakaros (ne jau 17.00/18.00 pēc darba dienas) , bet ap 21.00 un pat brīvdienās laiž pa 6 tukšiem vagoniem...
Iepriekšējā nedēļā tas pats vilciens Jelgava-Rīga, kas atiet pēc saraksta 7.15 no ozolnieku stacijas, atbrauca ar nokavējumu 20 min, kad bija stiprs sniegputenis un mīnusi ārā, cilvēki pat gāja prom, nesagaidot, jo tik ilgu laiku smagi nostāvēt atvērtajā laukumā pie tādiem laikapstākļiem, nerunājos pat par nokavētu darbu. Tā pat citas dienas vienalga neatbrauc pēs saraksta laika, paraksti ozolnieku pieturā ierodās ap 7.20.
Kā arī vilciens Rīga-Jelgava, atiet 17.05, kam jābūt ozolnieku pieturā 17.39, katru reizi nokavē 8-15 min... Nerunājot jau par gadījumime, kad tas stāv torņakalnā ap 15 min, kad atbrauc tikai līdz cenai/Dalbe un pēc tam tev ārā jāgaida cits vilciens utt.
Lūdzu pievērst uzmanību šiem komentāriem, jo tas ļoti apgrūtina cilvēka ikdienu! Paldies!

28.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (13)

not a Karen 28.11.2023

Pārpuldītie 4 vagoni jau ir kopš vasaras sākuma. Un ne tikai uz Jelgavu.
Vilcieni kavē arī jau labu laiku, gandrīz katru dienu.

Skumji, ka cikvēkus aicina izmantot sabiedrisko transportu personīgā auto vietā. Bet tajā pat laikā ir šāds problēmas.

A Autobusa vadījs 28.11.2023

Jo kāds idiots no ATD izdomāja, ka vilciens ir tikai nedaudz lēnāks lidmašīnās. Agrāk bija Jelgava - Rīga 49 minūtes, tagad saīsināja šo laiku līdz 45 minūtem un viss sāka kavēties

not a Karen 28.11.2023

Bet šie visi ir valsts uzņēmumi, kas tiek uzturēti no nodokļu maksātāju naudas. Tiem ir jākursē pēc grafika vai vismaz jāinformē cilvēki par kavēšanos krietni laicīgāk. Piemēram, PV informē tikai pēc tam, kad vilciens jau ir galā par to, ka kavēsies.

Arguments, "kamēr neesi nopircis biļeti, neviens nav parādā" neiztur kritiku..

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Šorīt 11.12.23. Vilciens atnāca 8 minūtes vēlāk ka paredzēts, ne 7:50, bet 7:58. Darbs nokavēts, jāstāv kājas, jo 6 vagonu vieta atbrauca 4. Absurds! Vienīgie vilciena pakalpojumi, kas Latvijā strāda izsmej to lietotājus un nerēķinās ar savu darba laika nolikumu. Ārā mīnuss grādi un cilvēkiem jāstāv un jāsalst. Ceļa no Ogres uz Rīgu.
Briesmīgi pakalpojumi un nerēķināšanās ar cilvēku veselibu un laiku un līdzekļiem.
PS. Nevar pat sava pietura tikt ārā cilvēku daudzuma dēļ.

not a Karen 11.12.2023

Vai pamanījāt, ka no 10.12.2023 ir atkal mainīti laiki? Varbūt nepiefiksējāt?

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Vai Tu izlasīji pareizi? Es rakstīju ka vilcienam bija jābūt 7:50 pēc jauna laika, pienāca 8 minūtes vēlāk? Vēl kādi jautājumi?

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Vēlāk!*

not a Karen 11.12.2023

Laikam esi no mēness nokritusi! Tā vien šķiet, ka pirmo reizi brauc ar vilcienu pēdējā pusgada laikā. Vajag laicīgi plānot savu dienu.
4 vagoni arī ir jau pusgadu, aizmigusī!

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Ceru ka krāniņs par 10 cm paaugās ;)

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

Un ļoti žēl, ka Tev dzīve nav nekas labāks ko darit kā tikai atbildēt cilvēkiem uz sūdzībām, nav pirmā reize kad veido savus privātos čatus šeit. Interesantu un krāsainu dzīvi!

not a Karen 11.12.2023

Žēl, ka tavā dzīvē pietrūkst krāniņi. Tas ir redzams.
Čatot varu, kur un ar ko vēlos.

P Pvlvregularslietotajs 11.12.2023

visvairāk žēl, ka man nav vēlmes iemantot Tavu vārdu, gan jau regulāra nepatika no citiem Tevi pārāk ietekmē, tik ļoti Tavas mazās oliņas to nevar izturēt! :D

A Anna220 14.12.2023

Vai tas, ka šī situācija, kad taisa uz galvas, turpinās jau kādu laiku, ir iemesls turpināt ļaut sevi pazemot? Cik var ciest šos cilvēka cieņas aizskarošos apstākļus? Jā, pāris sūdzības neko neminīs, bet vai tāpēc ir jākaunās izteikt savs viedoklis kaut ar nokavēšanos?
Visādi var būt. Var aizkavēties, vai kaut kas notikt neplānoti, bet Pasažieru vilcienam tā ir sistēma. Vai nu vadība velk nāsīs, vai vienkārši ir nekompetenta. Esmu optimiste un negribās ticēt, ka viņiem ir ļauna, maniakāla tieksme, kas sagādā prieku pazemojot Latvijas iedzīvotājus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes