Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Labrīt! Šodien saskāros ar tik tiešām lielo un nepatīkamu problēmu. Šodien no rīta 04:52 vilciens Zilupe-Rīga, Viļānu stacijā, pasažieru vilciena darbinieki nepārliecinājās par pasažieru kustību un drošību, mana acu priekšā aizvēra vilciena durvis, tādējādi iespraužot manu roku durvīs. Protams, paveicās ka paliku sveika un vesela, taču vilcienā netiku ielaista. Vairākkārtēji spiedu uz pogu “atvērt durvis”, bet tā nenostrādāja.
P.S. Stacijā ierados ļoti pat laikus, un tā nav jau pirmā reize, kad vilciena darbinieki tik pavirši strādā.

16.10.2023

V vitols 16.10.2023

Pasažierim diennakts tumšajā laikā jābūt rokās lukturītim un uzvilktai atstarojošajai vestei,tāpat ir jābūt svilpei,lai pasažieris var sev piesaistīt uzmanību svilpojot!