Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Šorīt 12.01.23 braucot vilcienā nr. 802 reisā Rīga - Daugavpils, bija ļoti nepatīkams brauciens. Kontrolieri nepilda savus darbus, neuztur kārtību vilciena vagonos. Vagonā brauca skolas bērni ar skolotājiem, kuri pilnā skaļumā atskaņo mūziku un dzied dziesmas krievu valodā. Tajā vietā lai aizrādītu skolotājiem, lai tie savalda savus bērnus, jo traucē pārējiem pasažieriem, kontrolieres tikai smaidot uz to visu noskatās un neko nedara.

12.01.2023

A anse22 12.01.2023

Es arī smaidu uz tādām nacistem kā jūs, jo man kauns ka mūsu valstī dzīvo tādas idiotes kuras šķiro cilvēkus! Nopērc mašinu un brauc kur tev vajag ar ieslēgto Latvijas radio!

S Stenlijs 12.01.2023

Kāds tur brīnums, LDz, Rīgas Satiksmē un pat policijā darba valoda ir krievu, tā kā savējos jau neaiztiks.

Skatīt piemēru:

T tainsīgatiesa 12.01.2023

latvānijs balzmetam šprotem piedeg. Tas labi

S Stenlijs 12.01.2023

Būs tavai Grevcovai drīz taisnīga tiesa, liksi tad šeit sūdzības :D

S Samanta D. 12.01.2023

Ko piesējies krievu dziesmām? Nejau kultūru ar politiku atkal. Bērni ir bērni, pārsedies citur vai arī pati aizrādi.

S Samanta D. 12.01.2023

Neesmu redzējusi,ka PV ir tāda zīme kaut kur.

S Stenlijs 15.01.2023

Jā pats, ilustratīvs attēls. Būtu vairāk laika veltījis aizstātu LV karodziņus ar georga lentočkām tas būtu vēl precīzāk.
Švaki dažiem ar ironijas saprašanu.

T tainsīgatiesa 12.01.2023

Pašai drosmes pietrūka pieiet un aizrādīt. Lizere provinciāla.

E epopejas_guru3 12.01.2023

Iekšējos noteikumos nav minēts, ka nevar klausīties mūziku vai dziedāt. Ja Tev tas traucē, pārsēdies citur. Ja atmiņa neviļ, tur ir vairāki vagoni un vairākas sēdvietas.

T Toms Oders 13.01.2023

Pati varētu pateikt skolotājiem vai konduktoram lai aizrada. Ja cilvēkam neko neteikt, viņš var nenojaut ka kādam traucē.