Pasažieru vilciens - Reisa garums

Remonts, kas tiek veikts Jūrmalas pieturās ir jau vairākus menešus! Nepietiek ar to, ka neko ieplanot nevar, jo reisa laiki var mainities ik pa stundai, taču ja brauciens ir 1h40min (Rīga -Tukums) garš vilcienā bez wc, tas ir zemiski! Man kā grutniecei ir jāciešas un jamaina apskates laiki pie dakteriem regulāri!

Latviešu tautas 22.11.2016

Nu Jums drošivien ir vīrs - lai viņš uztraucas. Grutniecība nav "Pasažīeru vilciens" vaina.

Kad Tavs vīrs varēs Tavā vietā braukt pie ārsta, lai kārtotu Tavu invaliditāti, tad varbūt šis komentārs būs aktuāls.

Latviešu tautas 23.11.2016

Ir arī citi transportlīdzekļi,ar kuriem jūs varat tikt pie ārsta. Nepatik vilciens - lai brauc ar taksometru!

G Gr 23.11.2016

un ko jūs piedāvājat?Lai viņi,speciāli priekš jums sāktu taisīt tos ceļus ātrāk vai jums taksi pie mājām sūtītu? Un Pasažieru vilciens netaisa tos ceļus,lai viņus vainotu.Ir arī citi transportlīdzekļi,ar kuriem jūs varat tikt pie ārsta.

PV attieksme pret pasažieriem vispār ir cūciska. Viņu galvenais mērķis - pasažieru nogādāšana no punkta A uz punktu B, tiek pamests novārtā. Ja jau nākas meklēt alternatīvas, tad jājautā, kāpēc tad viņiem piešķir visas tās valsts dotācijas? Un tādas problēmas ir jau ilgus gadus.

Latviešu tautas 23.11.2016

Pajautā to pasazieriem kuri brauc no Egļupes, Silciema uz Rīgu: tur nākamais vilciens pec 1,5 stunda (10 dienā)! Bet posmā Rīga-Jelgava, Rīga-Dubulti 20-24 vilcieni un vel vēsela čupa autobusu!

Latviešu tautas 24.11.2016

Зажрались вы - жители Риги и Юрмалы! Вы хоть в курсе что есть краевые центры, куда автобус курсирует 2 раза в сутки? Да и до автобуса ещё надо добраться. Причём пешком 3-5 км! для примера - бывший Цесисский район. Да и в Рижском не всё нормально: в Калциемсе люди добираются на школьных автобусах. А как быть во время школьных каникул?