www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Pārsteidzoši nepieklājīga,neprofesionāla vilciena apkalpes komanda.

Pasažieru vilciens - Pārsteidzoši nepieklājīga,neprofesionāla vilciena apkalpes komanda.

2009. Gada 2. Jūnijā pl. 22:47 pieturā Vecāķi, ar velosipēdu pie sāniem, sagaidot pasažieru vilcienu Nr.6166 Rīga-Skulte, mani patiesi nepatīkami nošokēja vilciena apkalpe!
• Atveroties pirmā vagona durvīm, (Skultes virzienā) Uzcēlu plecā divriteni un nesu to augšup pa kāpnēm. Tur pat stāvēja kāds vīrietis, kurš spriežot pēc formas tērpa bija vilciena apkalpes loceklis. Nebiju paguvusi ienest riteni vilciena priekštelpā, kā vadītājs nepārliecinoties, vai ir atbrīvotas automātiskās durvis tās aizvēra.. Rezultātā velosipēda pakaļējais ritenis tika iespiests durvīs salaužot dubļu sargu. jāpiebilst, ka biju vienīgais pasažieris, kurš kāpa vilcienā, arī laukā no tā neviens nekāpa
• Tā vietā. Lai risinātu radušos situāciju blakus stāvošais vilciena apkalpes loceklis sāka mani lamāt ar patiesi necenzētiem vārdiem. Vīrietis man šķita piedzēries. Kad vīrietim aizrādīju par klaju necieņas izrādīšanu pasažierim un vēlējos uzzināt personas vārdu un uzvārdu, tiku ļoti nepieklājīgi pasūtīta. Jutos kā ar aukstu ūdeni aplieta un nesapratu, pie kā lai tagad nopērku braukšanas talonus, jo saucamais konduktors aizmuka neatskatījies. Pēc laba laika vagonā ienāca cita konduktore Nr. E117 16 602 06 (visticamāk glābt savu kolēģi) Lūdzu sievietei pārdot man vienu pilnu un vienu velosipēda talonu. Pastāstīju par radušos situāciju. Konduktore aizgāja atpakaļ pie sava nepieklājīgā kolēģa uz citu vagonu, tad pie vadītāja un tā tas turpinājās vairākas reizes. Teikšu godīgi- kļuva gaužām neomulīgi, jo nezināju ko sagaidīt no samērā agresīvā konduktora. Piezvanīju radiniecei, pastāstīju radušos situāciju un lūdzu, lai mani sagaida stacijā.
• Pieturā Saulkrasti šī vilciena apkalpes locekļi nebeidza mani pārsteigt! Durvīm atveroties mani sagaidīja divi formās tērpti policisti, kuru izsaukuma iemesls bija-Agresīva, piedzērusies sieviete trako vilcienā. Pa vadītāja kabīnes logu pavīdēja vādītāja galva un tika izteiktas pazemojošas piezīmes, lai policijas darbinieki savācot piedzērušos nejēgu. Durvīs stāvēja lepnā konduktore un mājot piekrita vadītāja teiktajam. Tikai viņu rupjais, iespējams dzērušais un agresīvi nepieklājīgais kolēģis slēpās.
Vilciens aizbrauca, policijas darbiniekiem nevajadzēja pat divas minūtes, lai saprastu, ka neesmu lietojusi alkoholu ne grama. Viņi redzēja dziļā aizvainojuma asaras acīs, dzirdēja izmisumu balsī un redzēja salauzto velosipēda detaļu. Policijas darbinieki ar līdzjūtību sniedza man atbalstu un pārliecinājās, vai būs droši mērot ceļu līdz mājām ar radušos velosipēda bojājumu. Ieteica arī Mēģināt šo gadījumu iesniegt „Bez Tabu”...
Nekas nemainīsies uz labo pusi, ja cilvēki nereaģēs uz šadiem atgadījumiem un atbildīgās amatpersonas nerīkosies, lai sodītu. Apklapojošā sfērā ir jāstrādā atbilstoši piemērotiem cilvēkiem, kuri ievēro elementāras ētikas normas, adekvāti rīkojas dažādās situācijās, ievēro drošības tehnikas noteikumus.

Mamma 15.06.2009

Nu ta jau nav pirmaa reize, izriikojas ar nabaga pasazieriem kaa kaaju pameslu!

R ruks 15.06.2009

he heee, kāju pamesls..:)

P pufa 15.06.2009

Baigā riteņbraucēja. vizinās ar veļļiku vilcienā. Sēdies uz sava riteņa un vālē uz visām četrām, citiem pasažieriem drēbes jāsmērē, lai paietu riteņa karalienei garām. un tā "bez tabu" piesaukšana kā- "Dievs, palīdzi" jau pārvērties.

L lieniite 15.06.2009

Tiešām skumji ka tev tā iznācā, es tiešām tavā vietā pasūdzētos Bez Tabu vai Tautas Balsi, jo tā tiešām ir klaja ņirgāšanās !

Ruks un Atspere, komentārus neņem vērā, psihiski slimi cilvēki nejēdz ko runā !

keep smile ;)

R ruks 15.06.2009

Labi ka tā, kāda man šķirba ņem vai neņem - pilnīgs Po...!
Psihihiski slimi cilvēki, kas Tu Lose šāda veidā diagnozi vari noteikt??? Pi.. melenēs :))

L lieniite 15.06.2009

nu tad jau tu arī esi Losis, ja jau par otru civēku vai pateikt diagnozi: kāju pamēsls, piedod ka aizvainoju tevi, keep smile :)

R ruks 15.06.2009

Es uz kāda to pateicu ???
VNK likās ņirdzīgs vārds, kas bij rakstīts iepriekšējā komentāra, es nevienu tā nenosaucu... es atkārtoju uzrakstīto! Oiiii atrausies..:))

P pufa 15.06.2009

Es Atsperei un Rukam iesaku vērsties pie Bez tabu vai Tautas balss par Lienīti- šitā publiski apvainot cilvēkus! Un, ja arī ir psihiski slimi un tu, Lienīte daktere, tava ārsta ētika ir zem jebkuras kritikas - par to vien Tevi jāizvazā pa iespējamiem TV raidījumiem.

R ruks 15.06.2009

Es jau iešu ar, jo aizvainojums ir spēcīgs un grūti sadzīvot ar tādu diagnozi, jo patiesība sāku arī tā justies...:))

P pufa 15.06.2009

Kāds Bez tabu, kāda Taitas balss, te tiesu darbi draud par goda un cieņas aizskaršanu publiskajā telpā!!! Nu, Lienīt!meklē sev labu advokātu!!

A albis 29.06.2009

ja man kāds tā uzbrauktu, brauktu pretīm pohuj mašinists vai konduktors un pēc darba sagaidītu un pa purnu.

A aga 29.06.2009

vajadzeeja tad tiem mentiem paarbaudiit vai tie apkalpes locekli nav dzerusi!

A Armo 07.07.2009

Bet par ko tad īsti ir runa? Vai par to visi kļuva tik agresīvi, ka sieviete ar velosipēdu iekāpj vilcienā? Varbūt nav kas līdz galam pastāstīts, bet jebkurā gadījumā, nekāda agresivitāte nav attaisnojama. Diemžēl ļoti daudz nākas sastapties ar neiecietību, īgnumu, ir aizmirsts, kas mēs esam, ka jo labāk iztruēsies pret otru cilvēku, jo labāk jutīsies pats. Arī pats bieži esmu te grēkojis. Grūti šādos brīžos, kad kas tiek aizskarts, palikt mierā, bet tas ir vienīgais risinājums.

S Sonora 26.08.2009

Tā jau ir, uzreiz raksta sūdzības, paši nevar tikt ar sevi galā.Vajag vienkārši pasmaidīt un atrisināsies visas problēmas, nevis meklēt vainu citos cilvēkos.Es nekad vilcienā neesmu redzējusi dzērušu konduktoru, tagad darbs visiem ir svarīgs.JA KAS!

B Baņkieris 26.08.2009

Es ieteiktu par velisopēdu ņemt trīskārtīgu maksu, citādi nav glābiņa no tiem riteņbraucējiem! "Rīgas satiksme" taču pieprasa trīskāršu samaksu par bagāžu! Tur neviens velosipēdus nepārvadā. Vilcienos arī vajadzētu ieviest šādu kārtību!
Ja jau Tev ir ritenis, tad min pedāļus un nebāzies vilcienā! Tas starp citu ir arī veselīgāk!

S susure 06.03.2010

nu ne jau no zila gaisa šo lamāja un policiju sauca, lai nefleitē