www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Paldies par sabojātajiem svētkiem

Pasažieru vilciens - Paldies par sabojātajiem svētkiem

23.06.2010 es nolēmu aizbraukt uz laukiem. Nopirku biļeti Zemitāni-Seda un gaidīju vilcienu Rīga-Valga, kuram Zemitānos bija jāpienāk 14.03.
Pienāca vilciens no Rīgas, es un vēl kādi pasažieri 10 palika "gribot", jo iekāpt vilcienā nebija iespējams! Vilcienam bija trīs vagoni un visi stāvgrūdām pilni!
Vai tiešām Pasažieru vilcienā strādā tādi debīliķi, kas nesaprot, ka svētku dienās pasažieru plūsma palielinās trīskārtīgi!
Pasažieru vilciens brēc, ka viņiem nav naudas, bet 23.06.2010. jums bija iespēja nopelnīt, bet jūs paši darāt visu lai ar jums neviens nebrauktu!
Es Pasažieru vilciena direktora vietā atbrīvotu no darba tos cilvēkus, kuriem jārūpējas par vilcienu garumu un vagonu skaitu tajā!
Atgiežot biļeti kasē-kasiere arī bija sašutusi, ka es esot nokavējusi vilcienu un tagad gribu dabūt naudu atpakaļ! Kā es varēju nokavēt, ja stāvēju uz perona vēl 10 minūtes pirms vilciena pienākšanas. Tikai ar draudiem par sūdzēšanos, viņa negribīgi paņēma šo biļeti atpakaļ! Pirms tam vēl teica, ka varot braukt vakarā ar Valgas vilcienu. Es gan atbildēju, ka 10 gadus neesmu braukusi ar vilcienu un vēl tik pat nebraukāšu! Rezultātā bija sabojāta svētku noskaņa un garastāvoklis, kā arī pazaudēts laiks!
Protams uz svinēšanu es tiku, jo aizbraucu ar autobusu!
PASAŽIERU VILCIENA VADĪBA-MĀCATIES NO KONKURENTIEM, AUTOBUSI UZ TO PUSI BRAUCA AR 30 MINŪŠU INTERVĀLU!

B

A Aleksandrs 25.06.2010

Es domāju, ka trīs vagoni bija vnk. tāpēc, ka vnk. nebija vairs vagonu, jo iespējams visi vagoni bija jau reisā.
Arī iespējams, trīs vagoni, jo ne visi cilvēki brauc līdz Valgai, un pēc kādas pieturas tukšāk.
To, ka PV nedomā par mārketingu - konkurenci tas tiešām, jo arī Liepājas, Ventspils vilcienā zaudēja daudz pasažieru, jo paaugstināta komfortā vilciena vietā saka laist vecos vagonus, bet ar piemaksu, tāpēc cilvēki sak braukt vairāk ar autobusu.