www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens PADa vadītāju attieksme,darbs uzņēmumā

Pasažieru vilciens - PADa vadītāju attieksme,darbs uzņēmumā

Labvakar,

Strādāju uzņēmumā AS “Pasažieru vilciens” Rīgas PADa par konduktori, kontrolieri vairāk nekā 10 gadus. 

Gribu izteikt viedokli, par situāciju uzņēmumā, kāda tā ir uz šo dienu:

Pēdējā laikā, mēs, konduktori, saskaramies ar necieņu no PADa vadītāju puses (Strīķe, Kovaļova). Abas darbinieces neprot sveicināt darbiniekus, rada darbiniekiem nelabvēlīgu darba vidi.

PADa vadītāja atrod laiku divas reizes gadā “nozīmēt” darbiniekiem kārtot “Klientu apkalpošanas standarta” eksāmenu, bet novadīt darba drošības instruktāžas gan nevar, iedod parakstīt grāmatiņu un ar to viss beidzas. Uzņēmums aktīvi izmanto “slepenā pircēja” pakalpojumus. 

Konduktoriem tiek ar varu piespiests kārtot mašīnista palīga eksāmenu. Šobrīd ierindā ir darbinieki, kuri dažādu iesmēslu, faktoru dēļ, nevar strādāt par mašīnista palīgu, bet ar arodārsta atzinumu, var strādāt par konduktoru, kontrolieri. Tiem, kuri atteiksies vai nevar pildīt mašīnista palīga pienākumus, brīdina par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu. TĀDĀ VEIDĀ PRET DARBINIEKIEM TIEK RADĪTS SPIEDIENS AR IEBIEDĒŠANU. Pēdējā pusgada laikā, atlūgumus iesnieguši ~20 uzņēmuma konduktori, kontrolieri. Šī situācija nav normāla un prasa nekavējoties rīkoties. Uzņēmumā biļešu kasu kasieri, konduktori, kontrolieri, ar tarifa stundas likmi 4,30€ (pirms nodokļu nomaksas) ir viszemāk novērtēti, pret viņiem nav cieņas. Ir aizmirsts, ka konduktors ir darbinieks, kurš uzņēmumam nes peļņu. 

Ar jauno “Škodas” elektrovilcienu ekspluatācijas uzsākšanu viss nav tikt raiti, kontakttīkla Jelgavas līnijā nav, peronu gatavu nav, mašīnistu trūkst. 
Konduktore, kontroliere, tabeles Nr_12***

01.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

L LVLVLVLV 01.09.2023

Viss pareizi uzrakstīts. Vadība savus padotos neciena, dara, ko vēlas. Neviens neklausa darbiniekus. Pavadoņi un konduktori strādā kā zirgi. Atvaļinājumi netiek doti, kad tas ir nepieciešams. Vadošos amatos (it īpaši Daugavpilī) strādā tikai radi, draugi, draudzenes bez nepieciešamas izglītības un sapratni par darbu un profesionālām zināšanām. Naktī izbraucošie konduktori-pavadoņi nesaņem ceļa naudu, jautājums kur tiek sadalīta nauda?

B Bez_vārds 01.09.2023

visā latvijā tā ir. t.s.roka roku mazgā. arī citās jomās. īpaši augstākajā izglītībā, kultūrā, uzņēmumos. latvijā viss ir d...sā...

latvijā viss ir d...sā... - - - В Сейме и местных самоуправлениях Дарба ликумс соблюдается отлично!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes