www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens neprofesionāls darbs

Pasažieru vilciens - neprofesionāls darbs

2011, g.14. septembrī vilcienam Daugavpils-Rīga vajadzēja iebraukt Rīgas stacijā p. 10, 34. Apm. 600 m pirms stacijas Rīga tas, pasažieriem nezināmu iemeslu pēc, apstājās un stāvēja apm. 40 minūtes . Braucu vilciena pirmajā vagonā, kura konduktore Evita pat pēc 30 min vilciena stāvēšanas nevarēja paskaidrot iemeslu. Pārejot uz vilciena otro vagonu konduktors Aleksandrs paskaidroja, ka vilciens "stāvēšot illgi"". Trešā vagona konduktote, tikai krieviski, pasniedza informāciju, ka ir iespējams izkāpt no vilciena un iet uz staciju, ko vairums pasžieru arī izdarīja. Pats dīvainākais, ka pēc minūtēm divām, kad mēs bijām atstājuši vilcienu, un laužot kājas pa akmeņiem un sliedēm gājām uz staciju, vilciens aizvēra durvis un aizbrauca uz staciju Rīga.
Tādad, pēc 40. minūšu pasažieru turēšnas neziņā, tos pēc tam laipni izliek no vilciena, lai pēc mīnūtes viņiem lepni pabrauktu garām, un noskatītos kā tie soļo uz staciju.!!!
Vai šāda kompānijas darbinieku rīcība ir profesionāla???

E

T Točno 14.09.2011

Točno, gluži kā krievijā!Laikam šis bija SC aģitbrauciens, lai pieradinātu potenciālos vēlētājus, kas tos sagaida pēc vēlēšanām.

G Garāmgājējs 14.09.2011

NEPIEKRĪTU!
1)Ja vilciens stāv ilgāk par 20 minūtēm, tad mašīnists paziņoja stāvēšanas iemeslu. Tas ka 99, 9% pasažieru neklausās, kas tiek translēts pa vilciena iekšējiem apziņošanas ierīcēm, nedrīkst uzskatīt par personāla neprofesionalitāti!
2)Visi konduktori runā vismaz divās valodās un viena no tām obligāti ir Latviešu valoda!
Nevajag vainot spoguli, ja pašam ģīmis šķībs!
Kā "gudrajiem un čaklajiem" latviešiem patīk vainot visus, tikai ne sevi, bet 99 gadījumos no 100 pie vainas ir vien pats, bet ko var gribēt no dauniem šajā daunu valstī!

L Lita 26.10.2011

pati braucu sini vilciena, un par rugtu nozelu diemzel viss ta ar notika, konduktori diemzel neuzskatija par nepieciesamu neko paskaidrot.masinists neko nezinoja, pasazieri kapa ara pa sliedem soloja uz stacijas pusi, citi leca pari zogam lai noklutu atrak...ta ka viss notiekas, neviens par to neatbild