Pasažieru vilciens - Nepareizs saraksts

Paldies PV par "izdevušos" dienu .. Bija paredzēta tikšanās Rīgas centrā .. Plānoju braukt ar vilcienu 10.37 Aizkraukle-Rīga .. Internetā nekādu izmaiņu nebija , aizejot uz staciju man pasaka , ka vilciens jau aizgājis .. Kāpēc nevar laikus samainīt kustības grafiku ? Tikai tad , kad vilciens aizgājis , to samaina ! Velna uzņēmums , dienu tik bojāt prot ..

Likumsargs 14.05.2016

Vispār jau izmaiņas ir pieejamas portālā 1188 vismaz trīs dienas iepriekš!

N neciksti 17.05.2016

Ir arī pieejams viss saraksts jau ar izmaiņām pv.lv. Pats braukāju ar vilcienu un nav gadījusies šāda situācija takā grūti noticēt.

T trakiCilveki 15.02.2017

Piekrītu. Izmaiņas vienmēr ir laicīgi gan pv lapā gan stacijās. Cilvēki tikai ir slinki painteresēties un labāk brēkt uz citiem

Likumsargs 02.08.2017

Mūsdienu cilvēkiem ir tāda daba- vainot jebkuru, bet atdzīt, ka pats esi dauns to gan nē!