www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Nepamatota soda izrakstīšana

Pasažieru vilciens - Nepamatota soda izrakstīšana

Šodien kā jau vienmēr braucu ar vilcienu uz darbu. Iekāpu Dolē, konduktors vēl nereizi nebija pagājis garām, lai es varētu iegādāties biļeti. Ienāk kontrole, pārbauda biļetes, bet man nav. Protams uzreiz sods! Cilvēki, kas sēdēja blakām apliecināja, ka konduktors nebija piegājis, bet šie vienalga Tava vaina un viss! Kā arī kontrolieris Oskars Buņkšis izsmēja mani visa vagona priekšā. Tā ir necilvēcība!

Aigars31 24.02.2017

hmmm.. protams nosaucot savu vārdu uzvārdu ielu kurā dzīvojat un pati(s) apliecinot nevis tikai pasažieri drošsirdīgs būdams un patiešām reāls personāžs un vismaz uz to dotu mājienu par to iespējams no manis jus lidzjutibu izpelnītos jo neaprakstat jau notikumus pie manikīra bet vilcienā un viena liecinieka vārdu uzvardu obligāti kurš piekrīt .. citādi. tam visam nav absoluti nekādas jēgas .. jo nebija jau nekas te tet a tet bet pamatīga bļaustīšanās?

Latviešu tautas 24.02.2017

Šodien kā jau vienmēr braucu ar vilcienu uz darbu.

А месячный билет купит не судьба...

Eh, nākas atkārtoties, jo mans vakardienas ieraksts nav redzams. Laikam arī sudzibas.lv lapai nav humora izjūtas :(
"Iekāpu Dolē, konduktors vēl nereizi nebija pagājis garām, lai es varētu iegādāties biļeti." - Dolē ir kase, un ja vēlējies pirkt biļeti pie konduktora, Tavs pienākums bija atrast konduktoru un iegādāties biļeti.
"Ienāk kontrole, pārbauda biļetes, bet man nav." - nu no kurienes zaķim biļete?
"Protams uzreiz sods!" - nē, vispirms vajadzēja aizvest brokastīs uz Lido.
"Kā arī kontrolieris Oskars Buņkšis izsmēja mani visa vagona priekšā. Tā ir necilvēcība!"- ak, šausmas, kāds es esmu necilvēks, izsmēju Tavu skricelējumu pa visu sudzības.lv apmeklētāju priekšā.

Likumsargs 26.02.2017

MK noteikumos ir rakstīts - iekāpjot vilcienā pasažierim ir jābūt derīgam braukšanas dokumentam, bet ja tā nav, tad jāiegādājas pie konduktora.
Neviena vārda, ka konduktoram tagad būtu jāstaigā un jāmeklē, kur jūs apsēdāties. Jūsu uzdevums ir nekavējoties iegādāties biļeti, nevis sēdēt un cerēt, ka konduktors Jūs neieraudzīs un varēs braukt pa zaķi!

S sems 02.07.2017

Mk noteikumi ir jaievēro. Ka nekā tie ir izdoti ar mūsu izvēletiem cilvēkiem :))