Pasažieru vilciens - Nelabvēlīga vide

Reiss Liepāja-Rīga 29.10.2023 18:26
Kāpēc tiek pieļauts, tas, ka vilcienā var uzturēties pasažieris smagā alkohola un citu apreibinošu vielu reibumā, pietam, agresīvi noskaņots. Radot nedrošu un nepatīkamu braucienu pārējiem pasažieriem. Netiek nokontrolēts vai brauciena laikā šī persona lieto alkoholiskus dzērienus un smēķē vagonā. Kapēc reisā, drošības labad, neuzturas apsargs vai policists, kas šādas situācijas un riskus momentāli novērstu? Šo personu aizturēja valsts policija Dobeles pieturā, kas ir jau vairāk kā maršruta pusceļš!
Pēc šī brauciena diezvai vēlētos vēlreiz pārvietoties ar pasažieru vilcienu.

30.10.2023

K

D desumaize 31.10.2023

Dobele ir trešdaļa nevis vairāk kā puse

S Spuris 31.10.2023

Kstibelis nu gan plānpiere.Būtu tad piecēlies kājās un aizgājis aizrādījis tādam plencim. Šis laiks , kad daudzi vīrieši ir gļēvi ņuņas vairs nepārsteidz.Neesi arī gadījumā no tiem '''varavīkšņainiem'' vai to atbalstītājiem? Pats neesi gadījumā smadzenes nopīpējis ,ja var loģiski padomāt par to,ka ja būtu katrā vagonā vai reisā policists vai apsargs - tas viss paceltu cenu biļetēm.

B Bez_vārds 31.10.2023

aiztaisi muti homofob, ja ne - sēdēsi ilgi un dikti. Citās valstīs par homofobiju reāli liek aiz restēm!

S Spuris 01.11.2023

Bez_vārds noslauki putas no mutes sīkpirdi un sēdi klusāk par ūdeni ,zemāk par zāli