www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Negrib izmaksāt naudu par papildatvaļinājuma dienām

Pasažieru vilciens - Negrib izmaksāt naudu par papildatvaļinājuma dienām

"Pasažieru vilciens" vadība atsakās izmaksāt naudu, kas cilvēkam pienākas pēc likuma, pamatojoties uz uzņēmuma koplīgumu. Cilvēkiem, kas atbrīvojas no darba šajā uzņēmumā bez Valsts darba inspekcijas neiztikt. Šim uzņēmumam ir "sapuvis" vadības stils, jo pret saviem darbiniekiem izturas nekorekti.
Tāpat daudzas summas netiek izmaksātas saistībā ar darba koplīgumu, piemēram, par to, ka apmāca mācekļus(15% par vienu mācekli), par to, ka aizvieto saslimušus darba kolēģus (35%) pie darba samaksas, mēnesī ir nepareizi noteiktas stundu normas no 2010.gada-2013.gada jūn.),līdz ar ko ir nepareizi aprēķinātas virsstundas. Darba inspekcija ir uzlikusi par pienākumu izmaksāt darbiniekiem samaksu par nepareizi aprēķinātajām svētku darba stundām, jo daudzu gadu garumā tika likts pārstrādāt stundas, lai apmaksātu svētku stundas. Vadība piedraudēja darbiniekiem, ja rakstīs iesniegumus par svētku stundām, tad uz lojalitātes prēmiju var necerēt. Bet jautājums ir tāds, kurš tad ir nelojāls? Uzņēmums vai darbinieki? Uzņēmums pret saviem darbiniekiem ir bijis nelojāls, ''nošmaucot" cilvēkiem samaksu par svētku stundām.
Un tas notiek Latvijā! Satiksmes ministrijas tuvumā! Vai tiešām neviena institūcija, nevar " nolikt pie vietas" šos uzņēmuma atbildīgos. Rodas iespaids, ka uzņēmumā ir dubultā grāmatvedība, jo runa iet par milzīgām summām.