www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Necilvēcika attieksme un muļķīgi noteikumi

Pasažieru vilciens - Necilvēcika attieksme un muļķīgi noteikumi

Katram no mums ir gadījies saskarties ar kaut ko negatīvu sabiedriskajā transportā,bet šī rīta notikumi Jelgava -Rīga vilcienā mani vispār izsita no sliedēm.

Sākšu gan ar jautājumu - Kādēļ mēnešbiļetes nevar būt laminētas? Kas no tā mainās,ja es iegādājos par savu naudu mēnešbiļeti un vēlos ,lai tā pēc iespējas ilgāk man noturētos labā skatā nevis apbružāta?

Nemaz nerunājot par konduktori ,kas rupji atcirta man pretī sēdošajam zēnam (ar šo ielaminēto biļeti),ka nu ir jākāpj ārā. Uzrodoties,kādai labai sirdij,kas vēlējās samaksāt zēna vietā,jo viņam nepietiekot biļetei naudas,šī acīmredzami savu darbu nicinošā persona, to kategoriski aizliedza un skaļi,pat pazemojoši uzsvēra ka nu tā būšot mācība puikam.
Puika pirms tam bija piedāvājis laminēto kārtu noņemt,vai tad biļete būs derīga. Konduktore tikai pasmīkņāja un pat atcirta - mēģini. Pēcāk jau zēns bija konstatējis,ka laminētā kārta nāks nost ar visu biļetes virskārtu,bet nicinājums no konduktores puses tikai pieauga. Manuprāt,nav pieņemami,ka pēc visa vēl pa vilcienu tiek izteiktas skaļas un pretīgas replikas. Izskatās,ka tiešām PV nav kas strādā. Nezinu,kas šo kundzi tik ļoti aizvainoja,bet šādiem nevajadzētu būt darbiniekiem.

S sensor 20.09.2016

Konduktorei laikam menopauze. Vārdu nepamanīji? Ja tā ielaminētā biļete būtu bijusi kādam kačokam vai miljonāru dāmai, viņa neko neteiktu. Bet nu ir tāda suga, kas grib izgāzt žulti un kas var būt labāks par mazu puisīti - tas nemācēs sevi aizstāvēt un nobīsies. Tā kā citam cilvēkam izmaksāt puisītim biļeti neļāva - skaidrs, ka nejau par biļeti gāza to žulstīkli no sevis... Pat ja laminēšana ir pret noteikumiem - to var atrisināt ar aizrādījumu pieklājīgā, citu cilvēku cienošā balss tonī. Neizskatās, ka te tas darīts. Es, ja zinātu tās varones vārdu, uzrakstītu valdei.

G Gabriela0292736820 21.09.2016

Ja tā godīgi,tad pat vārda kartiņas nebija! Par to aizdomājos tikai vēlāk kad jau biju izkāpusi no vilciena. Tik pat labi arī tur varēja būt vienkārši Ļuda no olaines,kurai humpalā izdevies nopirkt līdzīgu uniformu. Diez kādēļ tad tās vārda kartiņas ir domātas,ja nav nekāda pienākuma viņu sākot darbu piespraust.

S sensor 20.09.2016

Vēl atceros - tas gan bija sen - kad es gāju skoliņā, piegāju pie konduktores pajautāt, vai vilciens jau aizgājis vai kaut ko tamlīdzīgu, uz ko konduktore vārds vārdā nokliedzās tā it kā viņai būtu iesists - joptv***m*ķ, tak aizgāja.
Am.. normāli??

Latviešu tautas 21.09.2016

Ja, tājā laikā latvieši lamājās ar krievu rupjam vārdiem...

Likumsargs 23.11.2016

Biļeti nedrīkst laminēt tāpēc, ka biļetei ir dažādi aizsardzības elementi, ko ielaminētā biļetē var arī nesaskatīt! Turklāt ir iespēja nopirkt vāciņus, kurā ielikt biļeti nelaminējot.
Laminēta biļete ir bojāta biļete, bet bojāta biļetes īpašnieks tiek uzskatīts par pasažieri bez biļetes ar visām no tām izrietošajām sekām!

T trakiCilveki 15.02.2017

Noteikumi ir jāievēro jebkurā vietā! Tas, ka tev tie nepatīk, ir tava problēma.
Ja policists uzliks sodu par noteikunu neievērošanu , arī teiksi, ka muļķīgi noteikumi?